SA Järvamaa Arenduskeskus
Pärnu tn 52, Paide 72712
Tel: +372 385 2365
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302
Võtame vastu e-arveid


SA Järvamaa Arenduskeskuse töötajad
 

Katrin Puusepp
Juhatuse liige
Tel. 385 2365; 5349 7727
katrin@jarva.ee
 kati.puusepp

 

Ülle Hermann
Raamatupidaja-asjaajaja
Tel. 385 2365
ylle@jarva.ee
 ylle.hermann

 

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
Tel. 385 2365; 501 7770
saima@jarva.ee
 saima.piisner

Puhkus 30.07-19.08

Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant
Tel. 385 0400
piret@jarva.ee
piret@visitestonia.com
Asukoht: Keskväljak 8, Paide

Puhkus 1.08-19.08

Reelika Lepik
Noorte ettevõtlikkuse 
koordinaator
Tel. 5513786 
reelika@jarva.ee 
  reelika_12 

 

Taive Saar
MTÜ konsultant
Tel. 5854 1770
taive@jarva.ee
   taive.saar

 

Silja Talviste
Maakondlike arenduskeskuste koordinaator
Tel. 385 2365; 5330 8130
silja@arenduskeskused.ee

  silja.talviste

Puhkus 9.07-3.08

Maiko Kesküla
Alates 01.01.2017 töötab
MTÜ's Arvamusfestival
Tel. 5667 5859
maiko@jarva.ee
  credodei

 

Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant
Tel. 515 8238
ermo.brecher@arenduskeskused.ee