Tule osale Järvamaa mentorklubis

Kutsun Sind osalema Järvamaa mentorklubisse, mis toimub 3. oktoobril 2018 Türil Vaksali kohvikus. Mentorklubisse on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubis osalemine on osalejale tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit

Kohtume mentorklubis kolmapäeval 3. oktoobril 2018 Türil Vaksali kohvikus ning päevakava on järgmine:

10.00 -10.30  Kohvipaus – suhtlemine ja tutvumine uute liikmetega

10.30-12.00   "Ajakasutus ja teadvelolek" - koolitaja Mare Pork - See koolitus tekitab elevust ja ülevust, arusaamise ja läbitegemise pinget ning rõõmu.

12.00-12.30   Sirutuspaus
12.30-14.00   Koolitus jätkub – "Ajakasutus ja teadvelolek" - koolitaja Mare Pork

14.00-15.00   Lõunapaus
15.00-16.30 Infotund - Isikuandmete kaitse üldmäärus ja tegelike kasusaajate tuvastamine väikeettevõtja pilgu läbi. Kuidas isikuandmetega seotud tegevused viia kooskõlla uue määruse nõuetega? Kuidas tuvastada väikeettevõttes tegelikku kasusaajat, keda peab esitama äriregistrile? – Tallinna notar Tea Türnpuu

16.30-.....       Klubiliikmete omavaheline suhtlemine ja arutelu koos suupistete ning veiniga

Mentorklubis osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine  SIIT.

Türile sõiduks on võimalik kasutada tasuta maakonna liinibussi, mis väljub Paide keskväljakult kell 9.50 ja saabub Türi bussijaama kell 10.15.

Tagasi on võimalik sõita Paidesse maakonnaliiniga Türi bussijaamast kell 17.00 või 18.00.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Järgmine mentorklubi kohtumine on planeeritud 28. novembrile 2018 Käru Kõrtsis.

Täpsem info

Saima Piisner