Baltikumi suurim äri- ja ettevõtlusfestival toimub Tartus

23-25 jaanuaril leiab Tartus aset sTARTUp Day 2019. See on Baltikumi suurim äri- ja ettevõtlusfestival, mis toob kokku üle 100 maailmaklassi esineja ja 4000 osaleja: idufirmade ja traditsiooniliste ettevõtete esindajad, investorid ja tippjuhid, teadlased, ettevõtlus- ja innovatsioonihuvilised.

Harivat-inspireerivat programmi laval täiendavad praktilised seminarid oma ala professionaalidega, äriideede võistlused, networking üritused ning peod. Lisaks loome festivalile hiiglasliku demoala, kus nii ettevõtted kui idufirmad saavad oma tooteid ja tehnoloogiaid tutvustada või uusi talente värvata.

Usume, et innovatsioon sünnib idufirmade ja traditsiooniliste ettevõtete koostöös. Seetõttu oleme erilist rõhku pööranud nende kokku viimisele – nii spetsiaalse matchmaking rakenduse kui erinevate kõrvalürituste abil. Samuti saavad ettevõtjad uute ärimudelite ja tehnoloogiatega tutvuda idufirmade pitching võistluseid kuulates või demoalal ringi liikudes.

Festivali põhiprogramm 24-25.jaanuaril saab olema inspireeriv ja mitmekülgne, sisaldades arutelusid idufirmade ja traditsiooniliste ettevõtete koostöö, teaduspõhise ettevõtluse, biotehnoloogia, targa linna, turunduse ja töökultuuri teemadel; jagatakse edulugusid ja ebaõnnestumisi.

Esinejatena astuvad üles Rootsi esimene ja ainus astronaut Christer Fuglesang, Google Play üles ehitanud Patrick Mork, mängutööstuse legendid Peter Vesterbacka (Angry Birds) ja David Helgason (Unity) ning teised enda valdkonna tipptegijad; samuti Eesti edukaimate idufirmade asutajad nagu Kristel Kruustük (Testlio), Kaarel Kotkas (Veriff), Alari Aho (Toggl) ja Jevgeni Kabanov (ZeroTurnaround).

Lisaks toimuvad 23.jaanuaril eelüritused üle kogu Tartu linna – näiteks innovatsiooni- ja tippjuhtidele suunatud ühepäevane konverents "Executive Day - Smart Manufacturing meetup", kus arutletakse tootmise digitaliseerimise, idufirmade ja traditsiooniliste ettevõtete koostöö, toote ja protsessi innovatsiooni võimaluste üle.

Ettevõtjatele oleme loonud spetsiaalse Executive pileti, mis lisaks ärifestivalile sisaldab 3 nädalat varasemat ligipääsu matchmaking rakendusele, nimekirja osalevatest idufirmadest, sissepääsu VIP lounge'i ning "Executive Day - Smart Manufacturing meetup" üritusele.

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik on üks sTARTUp Day korraldajatest.

Vaata lähemalt ja soeta piletid siit!

Lisainfo ja esinejad: www.startupday.ee.

Lisainfo:

Marelle Ellen