Vabaühenduste arenguhüppe taotlusvooru infopäevad

Kodanikuühiskonna sihtkapitali (KÜSK) vabaühenduste 2019. aasta arenguhüppe taotlusvoor on avatud!

Toetust saab küsida tegevusteks, mis tõstavad taotleja või tema sihtrühma kuuluvate vabaühenduste võimekust oma põhikirjalisi avalikes huvides eesmärke saavutada.

Rahastajad soovivad näha arenguhüppeid muuhulgas organisatsiooni juhtimises, planeerimises, finantside kavandamises, tööprotsesside arendamises, mõju kommunikatsioonis, teenuste osutamises ning et seotud inimestel oleksid projektiperioodi lõpus paremad teadmised, oskused, kogemused, mis on rakendatud ühingu arengu saavutamiseks. Millele ühing keskendub, on tema valik.

Toetusi antakse kokku kuni 420 000 eurot ja toetussumma ülemmäär taotluse kohta on 25 000 eurot. Omafinantseering peab olema vähemalt 5% ja seda rahalises vormis.

Kõik on oodatud äsja avatud vabaühenduste 2019. aasta arenguhüppe taotlusvooru infopäevadele Tartus ja Tallinnas

Infopäevade käigus saab osaleda ka koolitustel mõju ning äriplaani koostamise teemal. Osaleda võib nii ühel kui kõigil päeva osadel.

Mõju hindamise koolitust viib läbi Jaan Aps, kes on olnud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) kaasasutaja ja tegevjuht. Majandusteaduse magistrikraadiga Jaan on sotsiaalse ettevõtluse ja ühiskondliku mõju teemadel rahvusvaheliselt hinnatud ekspert. Koolitus annab osalejatele võimaluse koostada harjutuste ja näidete abil oma indikaatorite paketi mustandi.

Äriplaanide koostamise koolitust viib läbi Triinu Jassov, kes on teenusedisainer, mentor ja ettevõtja. Triin on nõustanud nii globaalseid ettevõtteid nagu Adidas, 72andSunny, Skype kui ka start-up'e üle maailma. Äriplaani koolituse peamine eesmärk on aru saada ja praktiliselt läbi teha just sinule sobilik äriplaani mudel.

Infopäevad ning koolitused toimuvad:

15.05. Tartus Rahvusarhiivi (Nooruse 3) suures saalis

17.05. Tallinnas Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2) väikeses konverentsisaalis

Loe avatud taotlusvoorust ja infopäevadest lähemalt: kysk.ee/ah19

Infopäevale saab registreeruda siin: REGISTREERU

Projekt tuleb ellu viia ajavahemikul 1. detsember 2019 – 31. juuli 2021 ja peab kestma vähemalt 10 kuud, et oleks võimalik hinnata tulemusi.

Taotluste esitamise tähtaeg on 10. september 2019 kell 15.00.

Taotlusi oodatakse aadressile kysk@kysk.ee.

Lisainfo vooru kohta:

Katriin Pannal