Eesti Töötukassa kutsub Järvamaa tööandjaid seminarile

Eesti Töötukassa kutsub Järvamaa tööandjaid seminarile „Mõttemaailma avardades, võimalusi märgates", mis toimub 9. mail kell 10.00-14.40 Ajakeskuses Wittenstein (Veski 11, Paide).

Seminar annab tööandjale kasulikku teavet, kuidas töötajat tervena hoida ja kuidas toetada tervisega seotud murede korral. Vahetame kogemusi ja arutleme, missugused on erivajadusega inimese võimalused töökeskkonnas toime tulla. Arutleme füüsilise puudega kaasnevate probleemide ja ka müütide teemal nii erivajadusega töötaja kui ka tööandja seisukohast. Anname teadmisi, kuidas märgata depressiooni ja läbipõlemise ilminguid kollektiivis.

Nõustajateks on oma ala spetsialistid ja tööandjate nõustajad erinevate puuete valdkonnas.

10.00 – 10.20     Kogunemine ja tervituskohv

10.20 – 10.30     Sissejuhatus

10.30 – 11.30     Kuulmislangusega töötaja - kuidas toetada? (Külliki Bode, teenusejuht, kogemusnõustaja, Eesti Töötukassa)

11.30 – 12.30     Liikumispuudega, alaseljavaluga töötaja - kuidas mõista ja toetada? (Tom Rüütel, tööandjate nõustaja, kogemusnõustaja, Eesti Töötukassa ja Liina Pääbo, füsioterapeut ja tegevjuht, MTÜ Tööfüsioteraapia)

12.30 – 13.15     Lõunapaus

13.15 – 14.30     Läbipõlemine ja selle vältimine– kuidas ära tunda ja kuidas ennast hoida? Milline on parim viis depressioonis oleva kolleegi toetamiseks? (Indrek Linnuste, psühholoog, Pärnu Haigla)

14.30 – 14.40     Kokkuvõtted

Igal tööandjal on hiljem võimalik tellida põhjalikum koolitus erivajadustega inimeste töötamise toetamisest või saada personaalset nõustamist.

Ootame osalema nii personali värbamise kui tööandja kuvandi loomisega seotud inimesi, sest ettevõtte väärtuste arendamine on mitme osapoole koostöö.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine veebivormi kaudu hiljemalt 30. aprilliks 2019.

Täpsem info

Aleksandra Kazakova