sündmused


Järvamaa Arenduskeskus korraldab ettevõtluse ja ettevõtlikkuse valdkonnas väga erinevaid koolitusi ja sündmusi.
Soovime teha koostööd sündmuste korraldamisel erinevate inimestega erinevatest organisatsioonidest, sest koostöös peitub jõud. Kui oled valmis tegema meiega koostööd ettevõtlusteemaliste sündmuste või koolituste korraldamisel, siis oleme avatud suhtlemiseks – võta meiega ühendust.

Ettevõtjatele enim huvipakkuvad sündmused:

Järvamaa ettevõtlusnädal - Kui oled valmis ettevõtlusnädala raames läbi viima ettevõtlusega seotud tegevusi ja soovid neid tegevusi kajastada ettevõtlusnädala kalenderplaanis, kirjuta meile oma mõtetest. Järvamaa ettevõtlusnädal toimub 2.-6. oktoobrini 2017 ja seda juba üheteistkümnendat korda. Ettevõtlusnädalal osaledes saad kasulikke ideid, teadmisi ja enesekindlust oma äriga tegelemisel või alustamisel.

Ekspordivaldkonna koolitused - EAS korraldab ekspordivaldkonna koolitusi, mis on peamiselt alustavatele ja tegutsevatele eksportööridele valdkondlike ja sihtturge puudutavate teadmiste ja oskuste arendamiseks. Lisaks aitab koolitustel osalemine kaasa Eesti ettevõtete vahelise koostöö parendamisele ning loob eeldused ekspordikäibe ja kõrgema lisandväärtusega toodete ja teenuste osakaalu suurendamiseks.

Alustava ettevõtja baaskoolitused - Koolitusel saadakse baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks. Koolituse käigus valmib äriplaan. Järvamaal toimub 2017. aasta baaskoolitus 4. oktoobrist -15. novembrini 2017. Täpsemat informatsiooni koolituse kohta on võimalik lugeda SIIT. Alustava ettevõtja baaskoolitust viib läbi BDA Consulting OÜ. Koolitus on läbivalt praktilise suunitlusega. Alustava ettevõtja baaskoolitused toimuvad kõigis maakondades, täpsemat infot ja üle Eestilist koolituskava on võimalik vaadata täpsemalt EAS lehel

EAS mentorklubi - Kui soovid oma arenevale ärile personaalset mentorit, siis osale EAS ärimentorprogrammis. Ärimentorprogramm on alustavate ettevõtjate toetamiseks mõeldud üheaastane arenguprogramm. 

Järvamaa mentorklubi - Järvamaal tegutseb ettevõtjate mentorklubi alates märtsist 2016. Kui soovid ühineda ettevõtjana mentorklubi tegevustega, siis võta meiega ühendust. Mentorklubisse on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad. Järgmised mentorklubi kokkusaamised on 4. oktoobril ja 29. novembril 2017.  

Järvamaa ettevõtjate arengureisid – korraldame 2 korda aastas ettevõtjatele Eesti siseseid arengureise. Arengureis on reisimise vorm, kus ettevõtjad õpivad ja kogevad häid praktikaid. Arengureisidelt saadav praktiline kogemus võib-olla väga väärtuslik. Reis Pärnumaale toimub 27. septembril 2017.  

Ärimudeli praktikum aitab leida uusi ideid äri kiiremaks kasvuks. Sinu ettevõtte käsutuses on rahvusvahelise kogemusega tippkoolitaja, personaalne mentor ja praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ning kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Strateegia praktikum aitab viia sinu ettevõtte arengu uuele kasvuteele. Sinu käsutuses on Eesti tippkoolitaja, personaalne mentor ning praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ning kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Väikeettevõtja arenguprogramm - programm, mis on mõeldud mikro- ja väikeettevõtete juhtidele ning omanikele. Arenguprogrammis on 4 põhimoodulit, mille läbivaks fookusteks on väikeettevõtjate olulised väljakutsed nagu ettevõtte efektiivsuse suurendamine ja kasumlikkuse kasvatamine.

Sihtturu seminarid - Seminaril antakse infot ja näpunäiteid, kuidas sihtturul edukalt tegutseda. Lisaks jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste leidmise kohta ning toimuvad arutelud ja võrgustumine.