Täna selgusid 2018 aasta Järvamaa parimad ettevõtted

Aasta ettevõtte kategooria jaguneb kolmeks ja tunnustuse pälvisid aasta suurettevõte, keskmine- ja väikeettevõte.

Suurettevõtte kategoorias tunnistati parimaks maakonna üks suurimaid jaekaubanduskette Järva Tarbijate Ühistu.

Keskmise suurusega ettevõtte kategoorias tunnistati parimaks puidutööstuse valdkonnas tegutsev Natural AS.

Väikeettevõtete kategoorias tunnistati parimaks masinateenuseid pakkuv ettevõte OÜ Impeerium.

Eduka noore ettevõtte kategoorias saavutas esikoha metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmisega tegelev Estomet OÜ.

Esmakordselt oli sellel aastal võimalik esitada maakonna tasandil kandidaate parima talu ning toote ja/või teenuse kategooriates.

Parima talu kategoorias tunnistati parimaks vürtsi-, maitse- ja ravimtaimede kasvatusega tegelev Kubja Ürditalu.

Piirkonna toote/teenuse kategoorias tunnistati parimaks mahelihast tooteid valmistav SirLoin OÜ.

Aasta turismitegijaks tunnistati loodusturismiteenuseid pakkuv OÜ Toosikannu Puhkekeskus.

Järvamaa sõbraks tunnistati Arvamusfestivali korraldaja Maiu Lauring.

Eripreemiaga märgiti ära kontoritarbeid, tööriistu, ehitus- ja rauakaupu müüv OÜ Vaaros.

Eripreemiaga tunnustati kardinate, madratsikatete, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja muude sisustustekstiilide õmblemisega tegelev ettevõte OÜ Traageldaja.

Eripreemiaga tunnustati Eesti Jalgrattamuuseumi tegevust ja eestvedajat.

Luminor pank pani esmakordselt Järvamaal välja omapoolse eriauhinna, mis kannab nimetust Luminori julge ettevõtja 2018. Tiitli pälvis Põhjaka Kulinaaria OÜ.

Samuti tänati Järvamaa suveniirikonkursile oma tööd esitanud Laivi Kaljast, Lauri Länkurit ja Piret Hansmani.

Ettevõtjate tunnustamise üritust korraldati Järvamaa Omavalitsuste, Järvamaa Arenduskeskuse ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Lisainfo:
Katrin Puusepp