Üle-Eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” on avatud!

Maakondlikud arenduskeskused on Ida-Viru ettevõtluskeskuse eestvedamisel viinud haridusprogrammi  Ettevõtlik kool edulugude konkurssi läbi juba mitu aastat. Järvamaa koolid ja lasteaiad on saavutanud konkursil märkimisväärseid tulemusi jõudes nominentide hulka.

Eelmisel aastal said kõik Järvamaalt finaali pääsenud edulood kõrgelt tunnustatud.
Kategooria PÕNEVAIM TUND - Väätsa põhikool „Kosmoseprogramm" I KOHT
Kategooria PARIM NOORTE ALGATUS - Paide Hammerbecki põhikool (endine Paide gümnaasium) muusikaline etendus „Päris Tõde" I KOHT ja Türi põhikool „Õiepäev" III KOHT
Kategooria ETTEVÕTLIK LASTEAED - Türi lasteaia kesklinna õppekoht „Kingitus 100le Türi linna klienditeenindajale" I KOHT

Koos kevade tuleku ja õppeaasta lõppemisega on ka edulugude konkursil osalemise aeg taas kätte jõudmas ning SA Järvamaa arenduskeskus kutsub teid oma lugudest teada andma ja konkursil osalema ka sel aastal!

Järvamaa eelmiste aastate edulugude kokkuvõtetega saate tutvuda  SIIN.
Täpsem info konkursi ja osalemise kohta käivate tingimuste ja juhistega leiate SIIT.

Osalemine:
Konkursile ootame 2018/2019 õppeaasta edulugusid.
Kui oled meie edulugude konkursist varem osa võtnud, siis arvesta, et ühe ja sama loo esitamine on lubatud ainult 1 kord!
Üks asutus võib esitada mitu edulugu.
Palun lae oma esitamisvorm alla SIIT

Alla laaditud ja täidetud ankeet koos algatust illustreeriva materjaliga palume saata ettevotlikkool@gmail.com hiljemalt 21. juuniks 2019.

Hindamisetapid:
Nagu ikka, kogutakse edulood esialgu kokku maakondlikul tasemel.
Maakonna edulugusid tunnustame 27. augustil 2019 Paide muusika- ja teatrimajas Järvamaa haridustöötajate õppeaasta avaseminaril.

Maakondlikud žüriid valivad välja neli silmapaistvamat edulugu, mis lähevad edasi üleriigilisele hindamisele.
itjad selguvad ja saavad auhinnatud sügisel 17.oktoobril 2019 üle-eestilisel „Ettevõtliku kooli" Haridusfestivalil, mis ka sel aastal toimub Paide muusika- ja teatrimajas.

*Haridusprogrammi Ettevõtlik kool Järvamaa edulugude tunnustamist rahastab Euroopa regionaalarengu fond ja Järvamaa omavalitsuste liit.

Noorte ettevõtlikkuse süsteemset arengut toetab haridusprogramm „Ettevõtlik kool". Rohkem programmist SIIN.

Ettevõtlikkust ja edu!

Haridusprogrammi „Ettevõtlik kool" eestvedajad