KUTSUN SIND OSALEMA JÄRVAMAA MENTORKLUBISSE

Mentorklubi toimub seekord juba neljateistkümnendat korda, ootan Sind 13. veebruaril 2019 Rae Puhkemajas. Kohtumisele on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad ning osaleda võivad ka mittetulundusühingud.

Mentorklubi tegevusega  on seotud olnud kolme aasta jooksul 130 inimest.

Osalejale on mentorklubis osalemine tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Kohtume seekord kolmapäeval 13. veebruaril 2019 ja päevakava on järgmine:

10.00 -10.30  Kohvipaus – suhtlemine ja tutvumine uute liikmetega

10.30-12.00   "Kuidas eesmärke seada ja õnnestuda igapäevaselt?"- koolitaja Mihkel Raud

Koolituselt on võimalik saada häid nippe, et osata paremini oma tegevusi planeerida, prioriteete seada ja planeeritu ka tõrgeteta ellu viia ning soov efektiivselt tegutsedes oma isikliku- ja tööelu tasakaalus hoida.

• Eesmärkide seadmine ja nende täitmine
  • Teiste inimeste arvamuse hirmust vabanemine
  • Veenev ning meeldejääv avalik esinemine, kuidas seda paremini teha
  • Kuidas kirjutada efektiivsemalt

12.00-13.00   Lõunapaus

13.00-14.30   Koolitus jätkub – "Kuidas eesmärke seada ja õnnestuda igapäevaselt?"- koolitaja Mihkel Raud

14.30-15.00   Sirutuspaus

15.00-16.00   Noore ettevõtja persoonilugu „Iseendale tööandjaks"  - Madis Kirsman, Avar Agentuur OÜ

16.00-.....       Klubiliikmete omavaheline suhtlemine ja arutelu

Mentorklubi grupp on seekord täitunud ja registreerimine lõppenud.

Järgmine mentorklubi kohtumine toimub 10. aprillil 2019.

Raele sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Paide Muusika ja Teatrimaja parklast kell 9.30 ja  Türi Kultuurikeskuse parklast kell 9.45.

Tagasi Raelt on võimalik sõita Türile ja Paidesse kell 17.00.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fokuseerimise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Täpsem info

Saima Piisner