Liitu Eesti esimese veebipõhise arendusprogrammiga PESA

Oled oodatud PESAga liituma, kui tunned, et toote või teenuse turuletoomiseks jääb üksi jõudu väheseks ja oled valmis arenema koos uue innovaatilise keskkonnaga.

Loov Eesti kutsub Sind liituma arendusprogrammiga, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode ning Sul on võimalik saada tugiteenuseid oma idee arendamiseks. Professionaalsed koolitajad nagu näiteks Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), Sixten Heidmets (Eesti Kunstiakadeemia) ning mentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid.

PESA keskkonda on koondatud info ettevõtlusest, tootearendusest, investeeringutest ja eksportturgudest ning PESA teenused on keskkonnaga liitunutele turuhinnast soodsamad.

PESA:
P – proovi oma tooteidee vastupidavust virtuaalses arenduskeskkonnas
E – eristu oma konkurentidest
S – sihi õigeid kliente
A – avasta uusi turge ja ekspordivõimalusi

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud, programmi on võimalik pääseda kuni 20 meeskonnal. Programmi esimese aasta lõpuks on seatud siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

Programm koosneb viiest etapist:

• tootearendus
  • turundus
  • ettevõtlus (ärimudel)
  • finantseerimine
  • juhtimine

PESA pakub:

• 5 etappi koolitusi 3-8 nädalaste tsüklitena
  • praktilisi töötube
  • professionaalseid koolitajaid - igas etapis on kaasatud valdkonna parimad eksperdid
  • virtuaalset mentorit (personaalset virtuaalset abilist)
  • laia valikut virtuaalseid tööriistu (sh iPlanner, lai valik näidisdokumente, nõudeid ja juhendeid)
  • garanteeritud kvaliteediga teenuseosutajate andmebaasi (nt. raamatupidamine, õigus, kujundus jmt)

PESA programmi maksumus on

• 42,- EUR /kuu (PESA programm kestab 8 kuud)
  • PESA koguprogrammi maksumus ühekorraga tasudes on 300 eurot

Koolitaja ja koolitatavaga sõlmitakse leping. PESA programmiga liitumiseks peab olema ettevõte loodud, s.t. osaleda saavad vaid juriidilised isikud. Programmis saavad osaleda meeskonnad üle kogu Eesti, koolitatava asukoht pole oluline, sest 90% õppetööst toimub e-koolitustena.

Taotlusvoor on avatud 30. oktoobrini.

Registreerida PESA programmi on võimalik SIIT

Lisateave:

Kersti Kilg
PESA programmi administraator
kersti@looveesti.ee
Tel +372 5177 502

Projekti rahastatakse Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondide abil.