Järvamaa Ettevõtluspäev 2018

Ettevõtlusnädala raames toimub 2. oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajas traditsiooniline ettevõtluspäev.

Ettevõtlusnädala sloganiks on tänavu "Samm sinu unistusteni" ja tänavune üldeesmärk on suurendada ettevõtlusteadlikkust, arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut, motiveerida potentsiaalseid ettevõtjaid alustama ettevõtlusega ja innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme.

Slogan kannab edasi mõtet, et inimesele, kes osaleb ettevõtluspäeval, on see päev esimeseks sammuks unistuste poole, mida täidetakse läbi ettevõtluse.

Ettevõtluspäev on suunatud aktiivsetele noortele, õpilastele, üliõpilastele, alustavatele ja potentsiaalsetele ettevõtjatele ning kõigile aktiivsetele inimestele. Selle aastase ettevõtluspäeva peakorraldajaks on Järvamaa Noortekogu.

Ettevõtluspäeval inspireerivad ja motiveerivad noori ettevõtlusega alustama turundusstrateeg Timo Porval Lavii Marketing OÜ-st, mahelihast toodete valmistaja Lauri Bobrovski SirLoin OÜ-st, ettevõtja ja rate.ee looja Andrei Korobeinik, digistrateeg Madis Kirsman Avar Agentuur OÜ-st ning kokk, ettevõtja ja koolitaja Toomas Laigu veganinspiratsioon.ee-st. Inspireeriva töötoa korraldab osalejatele Elamuspank OÜ.

Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta aga vajalik on teha registreerimine SIIN.

Täpsem päevakava:

9.30 - 10.00   Saabumine