Osale ühisstendil Smart City 2016

EAS kutsub Teid kandideerima Eesti ühisstendile rahvusvahelisel messil Smart City Expo 2016, mis toimub 15.-17. novembrini 2016. a Barcelonas, Hispaanias.

SmartCity Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja muude riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning paljud innovaatilised teemad: SmartSociety, Efficient Government, Environment and Recycling, Innovation, Mobility andTransport, Energy and sustainability, ICT ja R&D.

Eesti ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtted eelmainitud valdkondadest. Ühisstendil osalejate arv on piiratud, ühisstendile mahub 10-12 ettevõtet. Osaleda soovijate puhul võetakse arvesse ettevõtte ekspordivõimekust, presenteeritavat toodet, lisandväärtust töötaja kohta jms.

Lähemalt messi kohta saate lugeda messikorraldaja koduleheküljelt  http://www.smartcityexpo.com/en/

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Manuses on registreerimisleht. Huvi korral palun täitke see ära ja saatke aadressile Kairit.Sikkal@eas.ee  hiljemalt 18.märtsiks  2016.

Lisaks palun Teil täita registreerimislehe juurde ka manuses olev leht (kontsernipuu). Kui ettevõte ei kuulu kontserni, palun siiski leht mulle tagasi saata koos  kinnitusega, et ettevõte ei kuulu kontserni.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Kairit Sikkal