Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Õppeaasta saab hoo sisse avaseminariga

SA Järvamaa Arenduskeskus ja Järvamaa Omavalitsuste Liit kutsuvad kõiki Järvamaa haridustöötajaid ja haridusspetsialiste 27. augustil Paide Muusika- ja Teatrimajja uue õppeaasta avaseminarile.

Seminari eesmärk on häälestada kõik haridustöötajaid uueks õppeaastaks, tunnustada eelmise õppeaasta tublisid tegijaid,  tutvuda uute kolleegidega ja saada innustatud parimatest praktikatest.

Avaseminari kava:

Järvamaa 2019/2020 õppeaasta avaseminar

27.augustil 2019 Paide Muusika- ja Teatrimajas

09:30 Registreerimine
10:00 Tervituskõne
Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Pipi-Liis Siemann
10:05 Mälutreener Tauri Tallermaa  „Õpetamine on põnev!"
11:30 Paus
12:15 Täname, tunnustame ja tervitame

• Edulugude konkurssi „Õppimine on põnev!" Järvamaa edulugude tänamine ja tunnustamine
  • Järvamaa Hariduspreemiad
  • Järvamaa uute haridustöötajate tervitamine

14:00 Lõpp

Avaseminari toimumist toetavad SA Järvamaa Arenduskeskus, Järvamaa Omavalitsuste Liit, Euroopa Liidu Regionaalarengu fond ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Päeva paremaks planeerimiseks kinnitage osalemine hiljemalt 22. augustiks SIIN

Lisainfo: