Järvamaa ettevõtlusnädal tuleb taas!

Sellel aastal toimub Järvamaal 12. ettevõtlusnädal, mis on osa üle-eestilisest ettevõtlusnädalast.  Ettevõtlusnädal kestab  1.oktoobrist kuni 7.oktoobrini 2018.

Ettevõtlusnädala eesmärgiks on suurendada ettevõtlusteadlikkust, arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut, motiveerida potentsiaalseid ettevõtjaid alustama ettevõtlusega, innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme. 2018 aastal on  ettevõtlusnädala motoks „Samm Sinu unistusteni!" ehk siht liikuda oma unistuste poole läbi ettevõtluse.

Nädala jooksul anname inimestele võimaluse kuulda ja teada saada mitmesugust teavet ettevõtluse kohta. Keskendume ettevõtlusteemadele, räägime hästi palju ettevõtetest ja ettevõtlikkusest, õpime tundma meie maakonna ettevõtjaid, ilma kelleta ei kujuta piirkonna arengut ette. Samuti räägime ettevõtlikkusest maakonna noortega ja uurime ettevõtlust kui elustiili, et arendada neis eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse. Uurime ka mõiste sotsiaalne ettevõtlus tagamaid.

Sellel nädalal tunnustatakse ka maakonna parimaid ettevõtteid.

Seekordse ettevõtlusnädala sündmused on traditsiooniliselt jaotunud terve nädala peale, kus pakume erinevaid inspireerivaid tegevusi turismiettevõtjatele, noortele, alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, mittetulundusühendustele ning aktiivsetele ja ettevõtlikele inimestele, kelle peas on soov alustada ning oma unistused ellu viia.

Üle-eestilise Ettevõtlusnädala sündmuste kava avaldatakse 10.septembriks.

Järvamaa ettevõtlusnädala kavaga saab tutvuda SIIN

Lisainfo:
Katrin Puusepp