Algab Järva Bingo kampaaniamäng

16.juunil saab alguse Järvamaa turismiinfo Facebooki lehel Järva Bingo kampaania pildimäng.

Mängu käigus palutakse postitada üleskutse alla kommentaaridesse pilt või video oma Järvamaa külastusest. Võita võib toredaid puhkuseauhindu Järvamaa turismiettevõtjailt. Nagu näiteks vabapääsmeid erinevatesse maakonna muuseumitesse, audioraamatu Tammsaare muuseumilt Vargamäelt, vahuveini Eesti Veini kambrist, töötoa 10le Eesti piimandusmuuseumilt või perepaketi 5le Kilplaste külas. Eranditult kõik auhinnad saab kätte kohapealt. Ideid, mida veel Järvamaal ette võtta, on postitatud tuttaval bingopiletil. Uutest Järvamaaga kohtumistest tasub pilt taas salvestada, et sügisel uue kampaania alates teada anda, kas Järva Bingoga võideti nurkade mäng või diagonaalid. Sügisel uued auhinnad.

Mängus osalemiseks peaks postituses mainima #visitjarva teemaviidet ning postitus olgu kõigile avalik.

Mäng kestab 16.-30.juuni ning võitjad kuulutatakse välja 1. juulil.

Kampaania "Järva Bingo" loosireeglid:

Kampaanias osalemiseks pane oma foto, video või fotokollaaž Järvamaa turismiinfo Facebooki lehele kampaaniaüleskutse postituse kommentaaridesse.

Osaleja peab märkima oma pildistamise asukoha ja postitusse #visitjarva

Osaleja postitused peavad olema avalikud.

Kampaania kestab 16.06.2020 – 30.06.2020.

Võitjad kuulutatakse välja 1.07.2020. Võitjad loosib välja Järvamaa Arenduskeskus.

Võitjatega võetakse ühendust pärast loosimist hiljemalt 3 päeva jooksul Facebooki kaudu.

Võitja nimed avaldatakse Järvamaa Turismiinfo FB lehel, Järvamaa Arenduskeskuse kodulehel ja www.visitjarva.ee

Järvamaa turismimeeskond võib osa võtnud pilte jagada visitjarva teistes sotsiaalmeediakanalites.

Võitu ei saa vahetada raha vastu ei sularahas ega pangakontole.

Korraldaja jätab endale õiguse avaldada võitjate nimesid meedias.

Auhind tuleb ära kasutada enne 31.12.2020.

Kui Osaleja on eiranud tingimusi või avaldanud läbiviijale ebatäpseid andmeid, ei vastuta korraldaja  Osaleja auhindade loosimisest või auhinna kättesaamisest kõrvalejäämise eest. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinna võitnud Osalejale üle andmata, teatades sellest koheselt Osalejatele meedia vahendusel. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi. Facebook ei sponsoreeri, toeta, halda ega seo end ühelgi viisil mänguga.

Rõõmsat suvebingot kõigile!

Teate koostas: