KIK avab keskkonnahariduskeskuste kriisitoetuse taotlusvooru

tähtag 15.06

KIK avab, 1. juunist taotlusvooru keskkonnahariduse valdkonnas tegutsevatele mittetulundusühingutele ja sihtasutustele eriolukorra tõttu ära jäänud aktiivõppeprogrammide toetuseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 15. juuni 2020 kell 17.

Toetust saavad taotleda keskkonnahariduslikke aktiivõppeprogramme pakkuvad mittetulundusühingud ja sihtasutused. Taotleja peab olema registreeritud loodus- või keskkonnahariduskeskusena ning õppeprogrammide pakkujana portaalis www.keskkonnaharidus.ee. Taotleja pakutavad programmid peavad olema läbinud Eesti Keskkonnahariduse Ühingu kvaliteedihindamise ning juhul kui seda ei ole, siis enne taotluse esitamist tuleb programmid hindamisele saata. Programmide läbiviijad keskustes peavad olema viimase viie aasta jooksul läbinud vähemalt ühe koolituse, mis nende tegevust programmide läbiviimisel toetab.

Valitsuse otsusega eraldatud 150 000 eurot aitab keskustel tasuda tekkinud kulude eest perioodil 12. märts kuni 31. detsember 2020. Näiteks kommunaalkulud, töötasud, programmide läbiviimiseks vajalike vahendite soetus jms. KIK vaatab taotlusi üle jooksvalt nende laekumise järjekorras ning maksab toetuse välja pärast positiivse otsuse tegemist. Toetuse maksimaalne suurus on 8000 eurot, kuid iga keskuse konkreetne summa sõltub läbiviidavate õppeprogrammide arvust.

Toetust saab taotleda E-toetuse keskkonnas kuni 15. juuni 2020 kella 17-ni. Täpse info toetuse kohta leiab KIKi kodulehelt või saab küsida projektikoordinaator Angelika Veršilt (angelika.versh@kik.ee, 6 274 311).

Lisainfo: https://kik.ee/et/artikkel/kik-avab-keskkonnahariduskeskuste-kriisitoetuse-taotlusvooru