Kutsume ettevõtjaid Järvamaa ettevõtluspäevale

Neljateistkümnendat korda toimuvale Järvamaa ettevõtluspäevale ootame ettevõtjaid, kelle elu selle aasta jooksul on palju muutunud ning kes otsivad uusi väljakutseid. Räägime kuidas keerulisel ja muutuste rohkel ajal hakkama saada, säilitada eesmärk ning leida uusi võimalusi. Keskendume muutustele, mis leidsid aset olukorras, kus majandus mõneks ajaks seiskus ning sundis mugavustsoonist välja astuma ja oma tegevuse ümber mõtestama.

Sellel päeval aitame märgata võimalusi positiivsete muutuste loomiseks elus ja ettevõtluses. Koolitajad annavad osalejatele inspiratsiooni, et arukalt edasi liikuda.

Järvamaa ettevõtluspäev toimub sellel aastal Hindreku talu peomajas 6.oktoobril kell 11-17.

11.00 Ettevõtluspäeva avamine – Ruth Aarma Järvamaa Arenduskeskuse juhataja

11.10 UUS OLUKORD ETTEVÕTLUSES - COVID-19 kriisi mõju

11.40 Ettevõtja lugu - Tõnu Vanajuur AS Amserv Grupi finantsjuht ja juhatuse liige - "Amservi kogemus - kuidas planeerida tulevikku, kui tulevik muutub igapäevaselt."

12.10 Lõunapaus

13.00 Indrek Maripuu - "Nutika ja innovaatilise meeskonna loomise esimesed sammud" Ajad on pöördelised. Edukad on need ettevõtjad, kes suudavad täna näha uusi võimalusi ja meeskonna nende suunas liikuma panna. Loovusaida kaasasutaja Indrek Maripuu jagab oma ligemale 20 aastasele kogemusele ning teadusuuringutele tuginevaid nippe, nõuandeid ja kohe rakendatavaid tööriistu meeskonna nutikamaks muutmiseks.

14.00 Paus

14.15 Andres Kuusik PhD, Tartu Ülikooli turunduse õppejõud – "ERISTU VÕI SURE" – Eristumise olulisus, 5 tähtsat asja - mida peab turundusest teadma

15.30 Paus

15.40 Andres Kuusik jätkab

17.00 Ettevõtluspäeva lõpp

Ettevõtluspäeva läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta aga vajalik on eelregistreerimine, sest kohtade arv on kohapeal piiratud (40 inimest). Ettevõtluspäeva saab vaadata soovi korral üle veebi ning ka selleks peab ennast enne registreerima. Registreerimine kestab kuni 4.10 SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime ettevõtluspäeva korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega. Kasuta siis võimalust osaleda ettevõtluspäeval läbi veebi.

Täpsem info ettevõtluspäeva kohta

Saima Piisner