Järvamaa Ettevõtete Akadeemia järgmine seminar toimub 19. mail kell 15

Üheksanda veebiseminari teemaks on "Töösuhted ja töövaidlused - huvitavat ja kasulikku tööõiguse praktikast".
Lektoriks Elina Soomets

Paljudel tööandjatel on tänases kriisiolukorras keeruline toime tulla.
Käitutakse nii nagu õigeks peetakse või osatakse. Tehtud on mitmesuguseid otsuseid, millest sagedasemad on töötasu vähendamine, tööaja vähendamine, töö ümberkorraldamine, kaugtöö ning töölepingute muutmine või lõpetamine.
Aina rohkem pöörduvad töövaidluskomisjoni või kohtusse oma õiguste kaitseks nii tööandja kui töötaja.

AGA:
✅mida teha, et mitte sattuda täna või homme töövaidlustesse;
✅kuidas ennetada töövaidlusi;
✅millised on töövaidluste lahendused tänasel keerulisel ajal.

Neile ja paljudele teistele tööõigusega seonduvatele küsimustele aitab vastuseid leida Elina Soomets (M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ, jurist). Elina on tegelenud tööõigusega 1998. aastast, nähes töötajate ja tööandjate probleeme mitmekülgselt, sealhulgas ka töövaidluste lahendamisel.

FOTO: Marie Rosalie Hanni

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Teate koostas

Kristina Gudinas