« Tagasi

Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua

Loov Eesti kutsub omavalitsuste esindajaid, ettevõtjaid ning kohaliku elu edendajaid osalema praktilises töötoas „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua."

Aeg: 15.aprill 2016
Kell 10.00-15.00
Koht: Swedbank Lõuna-Eesti Regiooni kontor, Turu tn 1 TARTU

„Riigireformi ja ühinemiste keerises on oluline vaadelda, kuidas kohalik elu saaks uue hingamise. Hea aeg on kõik teenused värske pilguga üle vaadata, et ettevõtlus areneks ning kohalikud inimesed oleksid rahul," ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Piirkondade arengut ja ettevõtluskeskkonda kommenteerib hr Margus Masing, Swedbank AS Lõuna-Eesti regiooni direktor. Praktilise töötoa fookuses on koostöö, teenuste arendamine ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmine.

REGISTREERU SIIN

Töötoa viib läbi teenusedisainer Markko Karu. Mõtleme koos, mida ühinemine kaasa tooks. Anname praktilised tööriistad, kuidas analüüsida hetkeolukorda ja arendada kohalikke teenuseid ning tekitada motivatsiooni elukeskkonna ühiseks parendamiseks. Soovime ju elada seal, kus endal hea olla ja külalistel põnev tulla. Oluline on ettevõtlusvõimaluste äratundmine ja kasvuraskuste ületamine. 

• Kuidas hoida inimesi lahkumast ja pakkuda neile huvitavaid võimalusi?
• Mida vajab külaline, et kohalikke vaatamisväärsusi vaatama tulla?

Tutvustame erinevaid näiteid Eestist ning Pärtel-Peeter Pere jagab Rootsi kogemusi Örebro linna näitel.

Lisainfo:

Eva Leemet 
MTÜ Loov Eesti tegevjuht
eva@looveesti.ee

Programmi Loov Eesti+Maa toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu Regionaalfondi vahenditest. Programmi Loov Eesti+Maa peasponsor on Swedbank.