EAS otsib taas ambitsioonikaid ettevõtteid mentorprogrammi

EASi kasvuettevõtte mentorprogramm on mõeldud ambitsioonikale ettevõttele kiire kasvu, arengu ja uutele turgudele sisenemise toetuseks. Iga programmi valitud ettevõtja saab endale üheksaks kuuks koostööpaariliseks kogemustega ettevõtja ehk mentori, kes aitab toote või teenuse arendamisel, uute välisturgude vallutamisel või ärivõimaluste leidmisel ja elluviimisel.

Kellele?

Programm on mõeldud kõigile ettevõtjatele, kellel sihikul äritegevuse kasvatamine, uutele turgudele laienemine või soov laiendada oma kontaktvõrgustikku. Aastate jooksul on programmist hoogu saanud nii tööstus-, tehnoloogia-, toitlustus- kui ka näiteks majutusettevõtted.

Millal?

Jaanuarist startiva II grupi tegevused vältavad 9 kuud. Tutvu II grupi ajakavaga.

Mida programm sisaldab?

• Üheksa kuud personaalset koostööd kogenud ettevõtjast mentoriga ettevõtte ärieesmärkide saavutamiseks.
  • Ettevõtte arenguvajaduste kaardistust ja eesmärgistamist; koostöös mentoriga loodud ettevõtte tegevuskava järgnevaks kaheks aastaks.
  • Uusi kontakte ja ärisuhteid teiste ettevõtjate ja tippekspertidega.
  • Kümme mentorprogrammis osalevate ettevõtjate vajadustele kohandatud töötuba ja bootcamp'i, mida viivad läbi rahvusvaheliselt ja kodumaiselt tunnustatud oma valdkonna tipud.

Kandideerimine kasvuettevõtte mentorprogrammi viimasesse gruppi on avatud 27. novembrini! Esita oma avaldus siin.

Tutvu programmiga lähemalt SIIN.

Kasvuettevõtte mentorprogrammi viib läbi EAS koostöös Civitta Eestiga.