Ettevõtja ja perenaise finantsmaailm saab seminari käigus selgemaks

12. mail kell 14 kohtub Järvamaa Ettevõtlike Naiste klubi, et arutada teemal "Ettevõtja ja perenaise finantsmaailm". Kohtumispaik selgub õige pea, seminar leiab aset kas mõnes ilusas Paide linna kohvikus või veebis.

Seminaril räägitakse teemadel:
1) Miks üldse tahta olla iseseisev, vaba ja edukas.
2) Millised isikuomadused on ettevõtjana tähtsad ja kuidas need aitavad tulemusi saavutada.
3) Kuidas hoida kontrolli all nii ettevõtte kui isiklikud kulutused.
4) Kuidas ettevõtjana lugeda majandusaasta aruannet.

Meie esineja MARIS LAMPE on enda kohta öelnud nii:
Olen naine ja ettevõtja, kes on alustanud üksinda teekonda ärimaailmas. Töötasin aastaid avalikus sektoris finantsvaldkonnas, kuid siis otsustasin teha pöörde enda elus, mõned aastad tagasi asutasin E-raamatupidamine24 raamatupidamisbüroo. Lisaks sellele olen FB grupi Edukas naine looja, kus olen kirjutanud ja jaganud mõtteid, mis on mulle olulised nii naisena kui ettevõtjana. Olen väga õnnelik. Ma naudin iseseisvust, vabadust ja edukust. Selle saavutamine vajab aega ja ei pruugi olla kerge, kuid see on proovimist väärt.

Maris tahab jagada enda mõtteid ja seisukohti finantsmaailmast läbi ettevõtja pilgu. Ärimaailma ja isiklikus pere rahamudelis on palju ühist ja põhitõed on samad. Numbrid räägivad enda keeles, nendest arusaamine on oskus kogu eluks ja pean ütlema, et ka äärmiselt huvitav.

REGISTREERI ENNAST SEMINARILE hiljemalt 10. maiks.

Järvamaa Ettevõtlike Naiste klubi toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Teate koostas:
Kristina Gudinas