« Tagasi

Ettevõtlusnädal aitab avastada ettevõtlikkuse valemit

Alanud on registreerumine tänavusele Ettevõtlusnädalale. Traditsiooniline üle-eestiline Ettevõtlusnädal  toimub sellel aastal 5.-11. oktoobrini, kus on koostööpartner ka Järvamaa Arenduskeskus.

Tänavusel Ettevõtlusnädalal tutvustame viise, kuidas olla ettevõtlikum ja nutikam, seetõttu on üheks fookuseks ka e-kaubandus, sest just tänu veebipõhistele lahendustele õnnestus paljudel ettevõtjatel koroonakriisi kiuste oma tegevust jätkata või isegi uuele tasemele viia," sõnas Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul.

Ettevõtlusnädala raames toimub tänavu pea 200 temaatilist üritust. Kõikides Eesti maakondades korraldatakse ettevõtlusega seotud veebiseminare, konverentse, töötubasid ning muudes formaatides üritusi. Järvamaal korraldame ettevõtluspäeva, turismipäeva, ettevõtjate tunnustamist ja naisettevõtjate ettevõtluskohvikut.

Ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda veebilehel

https://ettevotlusnadal.ee/

Ettevõtlusnädala korraldajad järgivad Eesti Vabariigi Valitsuse ürituste korraldamise nõudeid ja Terviseameti soovitusi, et tagada kõikidele huvilistele turvaline üritustel osalemine. Korraldajad soovitavad siseruumides toimuvatel sündmustel kanda maske.

Ettevõtlusnädal on valmis tegema ürituste korraldamisel ka jooksvaid muudatusi juhul, kui olukord seda ette nõuab.

Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida ja julgustada inimesi enda ideid ellu viima, olgu selleks näiteks äriga alustamine, e-poe loomine või mõne uue põneva tootega turule tulemine. Selleks, et jõuda ühel päeval oma unistuste täitumiseni, tuleb hakata samm-sammu haaval valitud suunas liikuma. Ettevõtlusnädal annab selleks väga hea stardipaku.

Ettevõtlusnädalat korraldame Järvamaal juba 14. korda.
Ettevõtlusnädal toimub sellel aastal kõigis 15 maakonnas.

Ettevõtlusnädal viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Täpsem info ettevõtlusnädala kohta

 

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel +372 501 7770
saima@jarva.ee