Järvamaa Ettevõtete Akadeemia alustab 16. septembril

SA Järvamaa Arenduskeskus kutsub ellu maakonna väike- ja keskmise suurusega tootmisettevõtetele suunatud koolituste sarja „Järvamaa Ettevõtete Akadeemia".

Avaseminar toimub 16. septembril Paide Muusika- ja Teatrimajas. Algus kell 15:00

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia on Järvamaa Arenduskeskuse poolt ellu kutsutud koolituste* ja seminaride sari eesmärgiga pakkuda ettevõtlusalast tuge ja uusi teadmisi tegutsevatele tootmisettevõtetele.

Esimese kohtumise teemaks on  „Eesti omavalitsuste võimalused kohaliku ettevõtluse toetamisel" – Teemat avab Tartu Ülikooli majandusteaduskonna lektor Jaan Looga, PhD. Seminari teises pooles toimub Järvamaa ning naabermaakondade kohalike omavalitsuste juhtide paneel.

Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, toote arendusest tööstuse automatiseerimiseni ja digitaliseerimiseni, personalijuhtimisest finantsjuhtimiseni. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii tootmisettevõtete eestvedajad kui ka keskastmejuhid. Kooskäimiste peamine eesmärk on omavahel praktiliste kogemuste vahetamine, kontaktide loomine ja koostöövõrgustiku elavdamine.

Kuni 2021. aasta maini (k.a.) iga kuu kolmandal kolmapäeval kell 15.00 ehk kord kuus aset leidvad "Järvamaa Ettevõtete Akadeemia" loengud toovad kohalikele tootmisega tegelevatele ettevõtjatele koju kätte valdkonna asjatundjad ja praktikud. Koolitajateks on valitud oma ala tipud, kelle põhifookus on praktilisusel. Loodame ettevõtjale pakkuda just seda, mida ta täna enim vajab ja ootab.

Sihtrühm: Järvamaa tootmisettevõtted, mis tegutsevad ennekõike puidu-, metalli- või toidutootmise valdkonnas.

Osalema on oodatud eeskätt need tegutsevad tootmisettevõtted, kel on oma tooted ja teenused valmiskujul olemas, kuid puudu on teadmisi tootmise ja selle kvaliteedi juhtimisest, turundusest, automatiseerimisest, digitaliseerimisest, telemaatikast ja logistikast.

Loengud aastal 2020:

• kolmapäeval, 21.oktoobril kell 15.00-17.00 /Türi Kultuurikeskuses. Teema „Räägime rahast"
  • kolmapäeval, 18.november kell 15.00-17.00 /Järva-Jaani Kultuurimajas. Teema „Ettevõtlus ja innovatsioon"
  • kolmapäeval, 16.detsember kell 15.00-17.00 /Hindreku turismitalu. Teema „Telemaatika. Transport ja logistika"

"Ettevõtluse akadeemia" loengutel osalemine on tasuta.

• Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud.
  • Esimesel loengul osalemisavaldus palume täita hiljemalt 10. septembriks 2020  SIIN

* Koolitustel osalemise toetust käsitletakse vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Koolituste koordinaatoriks on Kristina Gudinas.

Küsimuste korral helista telefonil 5039073 või e-post: kristina@jarva.ee