Järvamaa Ettevõtete Akadeemia IV seminar toimub 16. detsembril kell 15-17

Olete oodatud neljandale Järvamaa Ettevõtjate Akadeemia veebiseminarile, mis  toimub kolmapäeval, 16. detsembril 2020 kell 15-17 ja teemaks on "E - kaubandus".
Kasutame MAK võrgustiku Zoom keskkonda.

Teemat avab Eesti suurima digimeediaagentuuri Mediabrands Digitali (MBD) juht Erki Heinsaar. MBD on teinud viimastel kuudel üle 20 põhjaliku digiturunduse auditi erineva profiiliga Eesti e-poodidele. Erki Heinsaar räägib, mis nendest audititest välja on tulnud ja kus on Eesti e-poodide kasvupotentsiaal ning kasutamata tööriistad!

Seminari jätkame e-poodide teemal meie enda Järvamaa ettevõtete näitel. Oma kogemusi jagavad Marek Balder Tanksemäe Saffer OÜst ja Wile Farmi (Tonovan OÜ) asutajad Evelin Jenk ja Imre Heinsaar

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia seminaril* osalemine on tasuta.

-       Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud.
-       Registreeri ennast hiljemalt 14. detsembriks 2020 SIIN

Järgmine loeng aastal 2021:

kolmapäeval, 20. jaanuaril kell 15-17. Teema „Tööjõud - rent ja värbamine, malevad"

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia on Järvamaa Arenduskeskuse poolt organiseeritud koolituste ja seminaride sari eesmärgiga pakkuda ettevõtlusalast tuge ja uusi teadmisi tegutsevatele tootmisettevõtetele.

SihtrühmJärvamaa tootmisettevõtted, mis tegutsevad ennekõike puidu-, metalli- või toidutootmise valdkonnas.

Seminaridel osalemise toetust käsitletakse vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Kristina Gudinas
Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator