Järvamaa Ettevõtete Akadeemia kolib veebi.

Olete oodatud kolmandale Järvamaa Ettevõtjate Akadeemia seminarile, mis toimub kolmapäeval, 18. novembril 2020 kell 15-17 veebis ja teemaks on "Ettevõtlus ja innovatsioon".
Järvamaa Ettevõtete Akadeemia seminaril* osalemine on tasuta.
- Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud.
- Registreeri ennast hiljemalt 18. novembriks 2020 SIIN
* Teemat avab TalTech Mektory Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse uusettevõtluse juht Kaisa Hansen. Räägitakse Mektory Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuse võimalustest ja teenustest, ringmajandusest ja selle võimalustest (ärimudelid + head näited); EL roheleppest ja riiklikest eesmärkidest.
* Seminari jätkab DeltaE Inseneribüroo juhatuse liige Marti Arak, kes on TTÜ magistrikraadiga mehaanika- ja tootearendusinsener. DeltaE Inseneribüroo pakub energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi äriklientidele. Ollakse orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla viie aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoidu.

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Kristina Gudinas

Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator