« Tagasi

JEN-liikmed kohtuvad enesearengu veebiseminaril

Järvamaa Ettevõtlikud Naised (JEN) kohtuvad virtuaalselt 16. märtsil kell 14. Veebiseminari seekordne teema on „Eneseareng".

Oskus olla ennastjuhtiv inimene ja samas töötada meeskonnas ning juhtida ise oma elu teadlikult, eesmärgistatult on tänapäeval üks võtmepädevusi. Võidavad kõik need inimesed, kes oskavad oma päevi teadlikult disainida, saavad hakkama iseenda motiveerimisega ning oskavad võtta oma isiklikust tööriistakastist tööriistad, kui väsimust ja stress märku annavad.

Kuidas efektiivselt tegutseda ja targalt taastuda? Millised on tööriistad, et olla oma tööelus ja meeskonnas efektiivsem? Olen iseenda boss - mida see tegelikult tähendab? Miks võtta vastutust? Milliste harjumustega ma oma nädalat ja päeva disainid? Neile ja paljudele teistele küsimustele püüame leida vastuseid koos lektor Signe Ventsel'iga.

Signe Ventsel on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige - äriklubi president, TalTechi ärikorralduse külalislektor, ettevõtlusõpetaja.

Räägime, kuidas olla edukas enesejuht ja efektiivne tegutseja - kaugtööl/kodukontoris. Lisaks saame teada, mida tähendab naisena JULGE tegutsemine, et liikuda eesmärkideni. Signe on kirjutanud koos äripartneriga (Kristi Jõeorg) raamatu naistele "Julgus luua muutust", mille eesmärgiks on kutsuda naisi julgemalt tegutsema, sest Eesti naistes on nii palju kasutamata potentsiaali.

Registreeri ennast hiljemalt 15. märtsiks 

 

Teate koostas Kristina Gudinas

Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator
mobiil: +372 503 9073
e-post: kristina@jarva.ee   
SA Järvamaa Arenduskeskus
Pärnu tn 52, Paide 72712 Järvamaa
http://jarva.kovtp.ee