« Tagasi

Kasuta head võimalust võtta osa ettevõtlusnädalast

Oleme Järvamaal korraldamas juba 10 ettevõtlusnädalat ja seda novembris. Üle Eestiline ettevõtlusnädal toimub aga oktoobris, millega me ei ole veel liitunud. Oleme koostöös oma partneritega leidnud, et Järvamaal on parim aeg keskenduda ettevõtlusele just novembris, kui meil toimub Järvamaa mess, ettevõtluspäev ning maavanema poolt korraldatav ettevõtjate tunnustamine. 10 aastat tagasi sai ettevõtlusnädal alguse ja impulsi just nendest üritustest.

Erinevaid tegevusi koos tehes oleme jõudnud nii kaugele, et meie kohalikud omavalitsused, koolid ja teised organisatsioonid planeerivad just ettevõtluse teemalisi tegevusi novembrikuu teisele nädalale. Järvamaa Arenduskeskuse jaoks on eelkõige oluline koostöö erinevate kohalike partnerite vahel ning rääkida siis koos ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest meie maakonnas.

Kõigil on aga võimalik külastada üle Eestilist ettevõtlusnädalat 3.-9.oktoobrini 2016 ning meie maakonnas 7.-12. novembrini 2016. Täpsema kava oktoobris toimuva ettevõtlusnädala kohta leiad SIIT

Järvamaa ettevõtlusnädala kava on hetkel koostamisel koostööpartnerite poolt. Jälgi reklaami meie kodulehel. Kui oled valmis ettevõtlusnädala raames läbi viima ettevõtlusega seotud tegevusi ja soovid neid tegevusi kajastada ettevõtlusnädala kalenderplaanis, kirjuta meile oma mõtetest.

Ettevõtlusnädalal osaledes saad kasulikke ideid, teadmisi ja enesekindlust oma äriga tegelemisel või alustamisel.

 

Lisainfo

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
saima@jarva.ee
tel 501 7770