Pakume uue sisuga teenust ettevõtjatele

Maakondlikes arenduskeskustes alustasid tööd kuus väga hea ettevõtluskogemusega piirkondlikku ettevõtluskonsultanti: Eduard Laur Harjumaal, Ermo Brecher Kesk-Eestis (Jõgeva-,Järva-, Raplamaa), Urmas Treiel Lääne-Eestis (Lääne-,Hiiu-, Saaremaa), Kuldar Leis Kagu-Eestis (Põlva-Võru-Valga ), Kristo Tõnissoo Pärnumaal ja Tiina Pitsenko Viljandimaal.

Konsultandid pakuvad teenust vähemalt kolm aastat tegutsenud ettevõtjatele, kellel on minimaalselt kaks töötajat ja aastas 80 000 eurone müügitulu ning kes asuvad väljaspool Tallinna ja Tartut.

Uue teenuse eesmärk on piirkonna kasvupotentsiaaliga ettevõtete toetamine nõustamise abil, rõhuga ettevõtte lisandväärtuse kasvatamisele, müügitulu ja ekspordi kasvule ning optimeeritud tööjõu kasutusele. Tegutsevad ettevõtjad vajavad pigem konsultanti ja partnerit, kellel on endal ettevõtlusvaldkonnas arvestatav kogemus, et temaga oma ettevõtte probleeme või takistusi arutada.

Teenust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist ning tellijaks on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Järvamaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja teenust pakub konsultant Ermo Brecher

Lisainfot teenuse kohta jagab:

Katrin Puusepp
Juhataja