Pane oma ettevõte proovile Eesti suurimal ettevõtluskonkursil

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kutsuvad Teie ettevõtet osalema Eesti suurimal ettevõtluskonkursil.

Konkursi Ettevõtluse Auhind 2016 raames tunnustatakse parimaid viies kategoorias:
aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta disainirakendaja, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis.

Konkursi Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2016 raames koostatakse ettevõtete paremusjärjestus nende majandusnäitajate põhjal. Eesmärgiks on selgitada välja parimad suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete ning mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid mitmetes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, turism, finantsvahendus, kinnisvara ja teenindus. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtjate esindusorganisatsiooni poolt.

Mõlema konkursi tugevaimate seast valitakse välja ettevõte, kes pärjatakse tiitliga Aasta Ettevõte 2016. Valiku teeb sõltumatu žürii, mis koosneb avaliku- ja erasektori esindajatest. Lõppvalikul arvestatakse ettevõtte majandusnäitajaid, hakkamasaamist keerulises majanduskeskkonnas, panust töökohtade loomisel, tegevusi ekspordi suunal ning panustamist ühiskonda. Eelmisel aastal võitis Aasta Ettevõte 2015 tiitli AS Kodumaja.

MIKS OSALEDA?

• Võimalus suurendada oma ettevõtte tuntust.
  • Suurepärane võimalus end konkurentidega võrrelda.
  • Saada riigi ja ettevõtlusorganisatsiooni kõrgeim tunnustus.
  • Võimalus kasutada konkursi sümboolikat oma kodulehel ja materjalidel.
  • Parimatele kutse pidulikule auhinnagalale.

2015. aastal kõige konkurentsivõimelisemaks mikroettevõtteks valitud Interstudio juht Piret Guss rõhutas, et saadud tiitel on andnud neile tuule tiibadesse nii rahvusvahelisel kui koduturul. „Peale auhinna saamist oleme rahvusvahelisel turul saavutanud mõjusama ja enesekindlama positsiooni ning oleme ka hankijaid juurde saanud. See on aidanud kaasa meie müügitulu suurenemisele ning meie portfell on tooteliikides oluliselt laienenud. Julgen öelda, et see auhind on parim, mis võib ühe mikroettevõttega juhtuda. Ka meie meeskond võtab julgemalt suuremaid riske ning nende motivatsioon aitab meil vallutada uusi turge ning arendada välja veelgi paremaid tooteid," lisas Guss.

Kandideerimine on avatud 1. juulini 2016.

Parimad ettevõtted kuulutatakse välja oktoobrikuus pidulikul auhinnagalal, millest tehakse ka teleülekanne.

ALUSTA SIIT: www.ettevotluskonkurss.ee

Ootame Teie aktiivset osavõttu!
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Lugupidamisega