« Tagasi

Selgunud on „JÄRVAMAA ETTEVÕTLUSE AUHIND 2020" nominendid

Selgunud on SA Järvamaa Arenduskeskuse poolt välja antava ettevõtluse auhinna nominendid. Parimad ettevõtted kümnes kategoorias kuulutatakse välja 9. oktoobril 2020, ettevõtlusnädala pidulikul auhinnagalal, Paide Raekojas.

Järvamaa Arenduskeskuse eestvedamisel ja koostöös omavalitsustega toimub tänavune konkurss juba 14. korda. Konkursi komisjoni töös osales 9 liiget, kes valisid välja kategooriate parimad. Konkursile esitati 62 avaldust.

Eduka startija nominendid on metallkonstruktsioone ja metallpiirdeid tootev Meko Metall OÜ, toiduelamust pakkuv Tikupoiss OÜ ning veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldaja Torulux OÜ.

Aasta turismitegija kategooria statuut on väga laiapõhjaline ja siia oli võimalik esitada tiitlisaajaks eraisikuid, sündmusi, objekte ja teenuseid. Lõpliku paremusjärjestuse selgitavad omavahel välja jõuliselt arenev turismiettevõte Hindreku Turismitalu OÜ, Paide teatri suvelavastus Vargamäel ning peo- ja puhkekeskus  Toosikannu OÜ.

Aasta pereettevõtte auhinna eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kus juhtimises osalevad pereliikmed. Nominendid on metsaraiega tegelev Osaühing Aarman Puit, uksi, treppe ja mööblit tootev OÜ Taikse Puit ning suhkrupõhiste kondiitritoodete tootja  Osaühing Convi Food Sweets.

Ka sellel aastal oli võimalik esitada maakonna tasandil kandidaate parima talu kategooriasse. Siin kategoorias kandideerivad parima tiitlile maaelu hoidmise ja edendamisega tegelev Mäeotsa Hobitalu OÜ, kaasaegne tootmistalu Põllema-Saare talu ning mitmendat põlve tegutsev Jõeääre talu

Esimest aastat anname välja tervisliku töökoha auhinda, kus nominentideks on Verston Ehitus OÜ ja Ensto Ensek AS Paide tehas.

Ettevõtluse edendaja kandidaatide seast toodi välja kolm parimat ning nende seast selgub edendaja tiitli vääriline võitja. Kandidaatideks on maakonna suurimaid tööandjaid AS Konesko, Mäo tööstusala arendaja AS Mäo Invest ning õpilaste arengusse panustav Amserv Auto AS.

Piirkonna toote/teenuse kategooria nominendid on sisustustekstiiltooteid õmblev Osaühing Traageldaja, populaarseid martsipanitooteid tootev OÜ Convi Food Sweets ja kindla maitse ning kvaliteediga lihaküpsetaja OÜ Mäo Grill.

Aasta suurettevõtte kategoorias asuvad konkureerima piimakarjakasvatusega tegelevad Osaühing ESTONIA ja Aktsiaselts Väätsa Agro ning kvaliteetsete uste- ja akende tootja Viking Window AS.

Aasta väikeettevõtete kategoorias oli kandidaate kõige rohkem. Valituks osutusid ehitussegusid tootev Osaühing Sakret, farmisüsteemide ehitaja  OÜ Latter NT ning tõstukite müügi ja rendiga tegelev Truckmaint OÜ.

Aasta mikroettevõtete kategoorias toodi välja neli nominenti, lasterõivaste õmblemise ja omatoodete disainimisega tegelev PILV Production OÜ, elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldusega tegelev OÜ WestRoad, Paide linna vanim apteek OÜ Paide Vee Tänava Apteek ja veiste kokkuostuga tegelev RAKA Kogumiskeskus OÜ.

 

Konkursi komisjoni töös osales 9 liiget, kes valisid välja kategooriate parimad: Indrek Ammer (ettevõtja Woodhammer OÜ), Tiit Reinberg (maakonnalehe Järva Teataja peatoimetaja), Evelin Jenk (turismiettevõtja Wile farm, Tonovan OÜ), Enno Vaab (ettevõtja AS Mäo Invest ja OÜ Mäo Grill), Karola Jaanof (Paide linna arenduse peaspetsialist), Üllar Vahtramäe (Türi valla arendusjuht), Siret Pihelgas (ettevõtja S&M Transort OÜ ja Paide linna abilinnapea) Teele Kukk (Järva valla arenduse peaspetsialist) ja Marjan Savtšenko (Luminori ärikliendipanganduse juht).

 

Ettevõtjaid tunnustatakse 9. oktoobril pidulikul auhinnagalal Paide Raekojas, mida saab samal õhtul vaadata otseülekande vahendusel Järva Teataja lehel. Osaleda saab ainult kutsetega.

Auhinnagala toimub Reigo Ahvena juhtimisel ning muusikat teevad Urmas Lattikas, Raul Vaigla ja Gerli Padar.

Järvamaa ettevõtete tunnustamise eesmärk on maakonna ettevõtjate tegevuse väärtustamine ning tänamine panuse eest piirkonna arengusse. Tunnustatakse edukalt tegutsevaid äriühinguid ja silmapaistvaid isikuid, kelle tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Järvamaa elukeskkonda ja inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet, sissetulekuid ja maakonna tuntust, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, spetsialistidele, investoritele.

PALJU ÕNNE NOMINENTIDELE!

Täpsem info

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel +372 501 7770
saima@jarva.ee