« Tagasi

Töötukassa korraldab kevadise virtuaalse töömessi, kuhu ootab tööandjaid tööpakkujatena registreeruma.

Üle-eestiline virtuaalne Töö- ja Karjäärimess 27.-30. aprillil ootab tööandjate aktiivset osavõttu.

Töömessil on tööpakkumistega väljas tööandjad üle Eesti. Tööandjatega on virtuaalmessil võimalik suhelda nii vestlusakna, telefoni kui ka meili teel — kommunikatsiooniviisid jäävad tööandja enda otsustada. Lisaks ei pea jälgima kõiki Eesti tööandjaid, vaid neid saab ka regiooniti, olenevalt maakonnast, koondada. 

Kõikidel osalejatel on võimalus lüüa kaasa virtuaalsetel karjäärinõustamistel ja seminaridel. Karjääriseminari „Kuidas ja kuhu edasi?" kolmel seminaripäeval on esinejaid erinevatest valdkondadest, kes räägivad kuidas täna tööturul toimetada. Nii 27. kui 29. aprillil on eraldi seminarisaalid tööandjatele, kus avatakse tööturu olulisi teemasid just tööandjate vaatepunktist. Otselingid seminari vaatamiseks avaldatakse Töötukassa lehel enne messi algust. 

Lisaks toimuvad messil mitmed töötoad eesti ja vene keeles. Huvilistele räägitakse, kuidas tööturul toimetada, kuidas muutustega kohaneda ning edukalt töökohale kandideerida. Nippe jagatakse nii Eestis kui ka Euroopas töötamise kohta, kusjuures soovi korral on võimalik minna ka individuaalsele nõustamisele.

 

Hea tööandja!

Töömessil osalemiseks palun täitke esmalt registreerumisvorm, mis asub SIIN

Allikas: Töötukassa 

 

Uudise koostas

Kristina Gudinas

SA Järvamaa Arenduskeskus

kristina@jarva.ee