« Tagasi

Üle-eestiline Ettevõtlusnädal tuleb taas

Pane ennast valmis ja märgi juba täna kalendrisse, et Ettevõtlusnädal 2020 toimub juba 5. kuni 11. oktoobrini 2020 üle Eesti. Nädala jooksul toome Sinuni rohkel hulgal põnevaid töötubasid, veebiseminare kui ka konverentse, kust leiad muuhulgas vastused:

🔸  mis on ettevõtlikkuse valem?
🔸  kuidas leida julgus, et ellu viia oma unistused ja eesmärgid?
🔸  kuidas viia ellu enda äriidee?
🔸  mis kasu on e-kaubandusest?
🔸  kuidas tagada äri edu muutnud olukorras?

jpm.

Järvamaal toimub ettevõtlusnädal juba 14. korda, mille raames pöörame erilist tähelepanu ettevõtjatele ja õpilastele. Järvamaa Arenduskeskus soovib ettevõtlusnädala raames koostööd teha paljude inimestega erinevatest organisatsioonidest, sest koostöös peitub jõud! 

Koostöö eesmärgiks on märgata ettevõtjaid, tunnustada neid, pakkuda neile uut infot või tasuta koolitusi. Keskendume ettevõtlusteemadele, räägime hästi palju ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest.

Eelmisel aastal osales Järvamaa ettevõtlusnädalal üle 880 inimese. Üle-eesti võttis Ettevõtlusnädala sündumustest osa enam kui 17000 huvilist. Populaarseimad sündmused olid ettevõtluspäev, parimate ettevõtjate tunnustamine, majandusviktoriin koolinoortele, ettevõtete külastused, ettevõtluse- ja karjääriteemaline töötuba noortele, turismiettevõtjate ning mentorklubi kohtumised.

Kui oled valmis ettevõtlusnädala raames läbi viima ettevõtlusega seotud tegevusi ja soovid neid tegevusi kajastada ettevõtlusnädala kalenderplaanis, siis:

  • Korralda oma ettevõtlusteemaline sündmus ettevõtlusnädalal, mis peaks toimuma 5.-11. oktoobrini. Koostööpartneritena on oodatud kõik kohalikud omavalitsused, koolid, lasteaiad, noorteorganisatsioonid, mittetulundusorganisatsioonid, ettevõtjad jne. Sündmused võivad olla arvamusartiklitest, kohtumistest, koolitustest, tänuüritustest kuni konverentsideni välja, piiranguid ei seata.
  • Lisa oma sündmus ettevõtlusnädala kalendrisse, mida saab teha meile kirjutades või helistades. Programm meie veebilehel täieneb pidevalt, sisaldades nii arenduskeskuse poolt läbiviidavaid tegevusi kui ka teiste organisatsioonide omal algatusel korraldatavaid tegevusi. Ühtne kalender loob tervikliku pildi toimuvast.
  • Kajasta ettevõtlusnädalat oma veebilehel. Lisa ettevõtlusnädala bänner oma veebilehele, mis viib külastaja ettevõtlusnädala kalendrini. Nii näitad, et oled osa ettevõtlusnädala võrgustikust ning aitad arendada kohalikku kogukonda. Bänneri saad meie käest.

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

 

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
saima@jarva.ee
tel 501 7770