« Tagasi

Vii oma äriidee ellu ja osale alustava ettevõtja baaskoolitusel

Sügisel on tulemas koolitused 9 erinevas maakonnas, neist seitsmele koolitusele saab juba registreerida. Alustava ettevõtja baaskoolitus on ettevõtluskoolitus, mis on mõeldud inimesele, kes soovib enda äri luua.

Alustava ettevõtja baaskoolituse käigus saab kaardistatud kõikide osalejate ärimudel, koolituse käigus toimub äriplaani koostamine ja valmib tegevuskava, mis on heaks abivahendiks ettevõtte asutamisel ja arendamisel. Osalejad saavad esmase teadmise tööriistadest, mida kasutada ettevõtluse alustamisel ning soovitused koolitajatelt enda äriidee arendamist puudutavates küsimustes.

Alustava ettevõtja baaskoolitus täidab Töötukassa ettevõtluskoolituse nõudeid ja sobib Töötukassa ettevõtlusega alustamise toetuse taotlemiseks.

UUS! Sellel aastal on koolitusprogrammile lisandunud e-kaubandust ja digiturundust käsitlev lisapäev, et valmistada ettevõtjaid ette e-kaubandusega alustamiseks.

 

Alustava ettevõtja baaskoolitus kestab 8 päeva (kokku 56 akadeemilist tundi), mille raames käsitletakse 4 erinevat moodulit. Täpsem info SIIN

 

Üle-eestiline koolituskalender 2020 vt SIIN

 

Koolitusel osalemine maksab 50€ (v.a Tallinn 80€ ja Tartu 70€). Osalemiseks tuleb täita ankeet, mille põhjal valitakse koolitusel osalejad.

Ankeedi leiab koolituskalendrist: vali maakond, kus soovid osaleda ning kliki registreerimiseks vastaval lingil.

 

Täpsem info

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
Tel +372 5017770
saima@jarva.ee

Baaskoolituse korraldamist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.