« Tagasi

Külalislahke Kesk-Eesti ehk kuidas tutvustada Järvamaad läbi lugude

Kevadel arvasid turismiettevõtjad, et Järvamaa turismi edendamiseks vajab meie sihtkoht  eelkõige tervikuna tõhusamat turundust. Saadud tagasisidet arvesse võttes, alustas arenduskeskuse turismimeeskond tegutsemist.

Nüüd aasta lõpul on rõõm tõdeda, et Eesti turismiportaali puhkaeestis.ee on värskelt lisandunud Järvamaal pakutavat tutvustav sisuartikkel, kus põhirõhk on küll talvistel võimalustel, kuid samas tõdetakse, et siinne piirkond väärib avastamist igal aastaajal: https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/kulalislahke-kesk-eesti. Samasugust sisu pakkus maakonna kohta ka Postimehe eriväljaanne "Puhkus Eestis" ja visitjarva.ee kogus sama pealkirja alla kõik talvised teenused.  

Samuti on Järvamaa arenduskeskus koostöös maakonna Leader tegevusgruppidega algatanud Järvamaa lugude ülestähendamise, mille raames on juba avaldatud kolm esimest pala: Paide vanalinnast, Norra allikatest ning Eesti jalgrattamuuseumist. Lähemalt saab neid lugeda visitjarva.ee veebilehelt: https://visitjarva.ee/imetledes-jarvamaad/

Kirjutiste eesmärgiks on inspireerida, huvi äratada ning motiveerida potentsiaalset külastajat Järvamaad avastama. Projekt jätkub uuel aastal ning plaanis on sepitseda vesteid teistestki meie olulisematest turismiobjektidest ja turismiga seotud inimestest. Sellekohase täpsema info, kuidas teenusepakkuja sellest osa võib saada,  jagame turismiasjalistele eraldi kirjaga.

 

Teate koostasid

Külli Eller

Järvamaa Arenduskeskuse turismi koostöövõrgustiku koordinaator

kylli@jarva.ee

ja

Piret Sihver

Järvamaa Arenduskeskuse turismiinfospetsialist

piret@jarva.ee

www.visitjarva.ee