« Tagasi

EDASILÜKATUD_Järvamaa turismiasjalised kogunevad enne hooaja algust Järva-Jaani

Nagu kombeks on saanud, kogunevad Järvamaa  turismiasjalised enne hooaja algust, et omavahel suhelda, vaadata mõnda uut objekti ja natuke ennast harida. Seekord kogunetakse kevadisele kokkusaamisele esmaspäeval 30.märtsil Järva-Jaani vanatehnikamuuseumide keskusesse.

Alustatakse kell 9.00

Järvamaa Arenduskeskuse juht Ruth Aarma räägib tulevikuplaanidest, mis on Järvamaa Arenduskeskusel teoksil. Kavas  on  ka tagasivaade turismiaastale 2019, mis valmib turismiinfokeskuse kogutud andmete põhjal ja  mida tutvustab Piret Sihver Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultant.

Edasi otsime vastuseid küsimustele : Kuidas muuta Google oma sõbraks? Kuidas turundada Googles? Mis asjad on Googel ADS, Googel Analytics või Google Search Console? Selles inforägastikus on teejuhiks koolitaja Maido Mesipuu Milos OÜst.

Kuna enamus ei ole oma silmaga näinud sügisel avatud Järva-Jaani vanatehnikamuuseumide keskust siis  nõustus muuseumipapa Tuve Kärner oma valdusi näitama. Lõpetame nagu ikka reklaamiminutite ja vaba mikrofoniga. Päev on pikk, aga sisukas.

Sügisene kohtumine on planeeritud 5.oktoobril, kui Eestis algab jälle üleriigiline Ettevõtlusnädal, toimumiskoht hetkel veel teadmata.

Järvamaa turismiinfokeskus palub huvilistel registreerida 27. märtsi tööpäeva lõpuks siin

https://docs.google.com/forms/d/1rEP1LCwYzaT2QCRALU6mjPnD1MC6awm5NvpSeJWYCQc/edit  Siis on lihtsam kohvipausidega arvestada.

Järva-Jaani vanatehnikamuuseumide keskuse info ja asukoht  https://www.puhkaeestis.ee/et/jarva-jaani-vanatehnika-muuseumide-keskus?objectview=true

Kohtumiseni Järva-jaanis.

 

Teate koostas

Piret Sihver

Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultant

3850400

piret@jarva.ee