« Tagasi

Järvamaa turismiasjalised kogunevad kevadisele kokkusaamisele

Nagu juba kombeks on saanud, kogunevad Järvamaa turismiasjalised kaks kord aastas, et omavahel suhelda, vaadata mõnda uut objekti ja kuulata asiseid ettekandeid. Seekord koguneme kevadisele kokkusaamisele esmaspäeval 26. märtsil 2018 Aravete Kete kohviku suurde saali ja alustame kell 10.30.

Kavas on turismiaasta 2017 kokkuvõte, turismimessi Tourest 2018 osalemise ülevaade, Facebooki Puhka Eestis Järvamaa nädala kokkuvõte jpm. Kõik tegevused võtab kokku Piret Sihver Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultandina. Samuti räägime tulevikuplaanidest, mis on Järvamaa Arenduskeskusel teoksil.

Kuna väga paljud ei ole enne Aravete Kete kohvikus käinud, siis palusime Kete kohviku omanikul Martin Kleitsmanil oma ettevõtet tutvustada ja ka lõunapaus on selles samas kohvikus.

Peale lõunapausi otsime vastuseid küsimustele: Kas Järvamaa on turistile ligitõmbav? Missugusele turistile/külastajale?  Mis on hästi tehtud ja mida peaksime teisiti tegema? Sellised küsimused on meie ettevõtjate ette aegade jooksul ikka ja jälle kerkinud ning palusime nö välisvaatlejat meie kuvandit pisut kirjeldada. Vastuseid küsimustele aitab leida Ülle Puustusmaa osaühingust BDA Consulting.

Lõpetame nagu ikka reklaamiminutite ja vaba mikrofoniga, edastame uudiseid ning lepime kokku sügisese kohtumise.

Järvamaa Turismiinfokeskus palub registreerida 22. märtsi tööpäeva lõpuks meiliaadressile piret@jarva.ee või telefonil 385 0400. Siis on lihtsam kohvikul  toitlustusega arvestada.

Kete kohviku info ja asukoht  www.puhkaeestis.ee/et/kete-kohvik-aravetel

Kohtumiseni Kete kohvikus Aravetel.

Teate koostas ja lisainfot jagab

Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant
Tel +372 385 0400
piret@jarva.ee