« Tagasi

Kutsume turismiettevõtjaid kevadisele kokkusaamisele

Järvamaa turismiettevõtjate kevadine kokkusaamine toimub 30. märtsil 2017 algusega kell 10 Sämmi Grilli seminarisaalis. Oodatud on kõik, kes tunnevad huvi arutluse alla tulevate teemade vastu.

Vaatleme Järvamaa turismiettevõtete eelmise aasta külastusnumbreid. Teeme kookuvõtteid turismimessist Tourest 2017 , arutleme seal välja mõeldud ideede ning saadud kogemuste üle. Numbrid on kokku löönud ja messil osales Järvamaa turismiinfokeskuse infokonsultant Piret Sihver.

Räägime veel Järvamaa ettevõtjate ja SA Põhja-Eesti Turismi koostöökohtadest ning 2017 aasta plaanidest, millest räägib sihtasutuse juht Karmen Paju. 2016 aastal antud lubaduste ja nende täitumise või mittetäitumise üle arutleb Järva maavanem Alo Aasma. Järvamaa Arenduskeskuse juht Katrin Puusepp toob sõnumeid turismiinfokeskuse tulevikuplaanide kohta ning kutsub kaasa mõtlema, kuidas pakutavaid teenuseid veelgi paremini saaks ära kasutada.

Aprillis avab „uksed" Türi Elamuspark ja uut objekti tutvustab eestvedaja Sulo Särkinen. Raplamaa toidutee ideed kuni teostuseni jõudmise sünnivaludest räägib huvilistele Raplamaa Ööbiku Gastronoomiatalu hing Ants Uustalu.

Alanud on registreerimine kevadisele kokkusaamisele ja seda saab teha e-maili aadressil piret@jarva.ee.

Kuna üritusel pakutakse lõunat, on oluline teada täpne kohaletulijate arv. Registreerimine lõpeb 28.märtsi õhtul kell 17.00

Kokkusaamise korraldab SA Järvamaa Arenduskeskus.

Ootame rohket osavõttu.

Teate koostas:

Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant
3850400
piret@jarva.ee
www.visitjarva.ee