« Tagasi

Puhka Eesti Facebooki lehel algab Järvamaa nädal

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Puhka Eestis Facebooki lehel on 5. kuni 11. märtsini 2018 Järvamaale pühendatud erinädal. Oma turismitooteid  tutvustab Järva maakond nädala jooksul 312 000 jälgijale, mis teeb Puhka Eestis Facebooki lehe väga suure auditooriumiga turunduskanaliks sotsiaalmeedias.

Järvamaa turismiinfokeskus räägib jälgijatele siinseid turismiuudiseid ja – lugusid, kutsub osalema sündmustel. Kohe esmaspäeval räägime Vargamäel 1. märtsil avatud näitusest „Igale ühele oma Tammsaare", kus näituse külastaja haaratakse kaasa  kõigi meeltega. Veel kutsume uurima ettevõtete ühispakette „Üks tee, mitu sõpra". Kindlasti on Facebookile kohane jaga ja võida mäng. Lisame seitsmesse päeva elamusi pakkuvaid turismitooteid Järvamaast. Viimaks kutsume vaatajaid osalema nädala lõpus Valgehobusemäe Talvefestivalil ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia lavatudengite diplomilavastuse esietendusel „Richard3" Paide Muusika- ja Teatrimajas. Naistepäeval ei puudu üks romantiline tervitus.

Loodetavasti ühineb selle fännilehega palju järvakaid, et teada saada, millised on kodumaakonna pakkumised ja kuhu võiks minna oma külalistega kevadel ja suvel. Kui siit saab keegi kaugemalt mõtte Järvamaale kohale tulla, oleme väga rõõmsad. Järvamaa on külalislahke maakond.

Järvamaa Turismiinfokeskus tänab kõiki, kes aitavad kaasa nädala kordaminekule.

Täpsem info

Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant
tel +372 385 0400
piret@jarva.ee