Puhka Eestis Facebooki lehel oli Järvamaa nädal

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Puhka Eestis Facebooki lehel oli 21. kuni 28. märtsini Järvamaa nädal. Oma erilisi turismitooteid sai Järva maakond tutvustada seitsme päeva jooksul 160 tuhandele jälgijale. Nii suur jälgijate arv teeb Puhka Eestis Facebooki lehe väga atraktiivseks reklaamikanaliks sotsiaalmeedias.

Järvamaa turismiinfokeskus haldajana valis just nimetatud nädala, et siduda postituste teema kevade ja saabuvate pühadega, sai ju Türi kevadpealinnaks. Seitsme postituse tegemiseks kasutas turismiinfokeskus olemasolevaid ettevõtjate ja piirkondade poolt saadetud pilte ning kutsuvaid videoid.

Kuna hea tava näeb ette ühte postitust päevas siis jagunesid päevad nii, et esimesel päeval ilmus postitus kevadpealinna reklaamiga, teisel päeval näitas end Eesti Ringhäälingumuuseum, kolmandal päeval kutsus end külastama Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus, neljapäev oli Eesti Piimandusmuuseumi kohukese video päralt, Suurel Reedel promosime Eesti Jalgrattamuuseumi, laupäev oli alpakade kord ning pühapäeval pakkusime jälgijatele kauneid õhuvaateid Järvamaast.

Kogu nädal oli meie postitustele väga edukas, maakonna postitusi vaatas üle 80 tuhande jälgija. Kui siit sai mõtte kohale tulla kasvõi 5% vaatajatest, oleme väga rõõmsad. Järvamaa Turismiinfokeskus tänab kõiki, kes kaasa aitasid.

Teate koostas

Piret Sihver