Turismiasjalised tähistasid Ettevõtlusnädala algust koolituspäevaga Kirnas

7. oktoobril kogunesid Järvamaa turismiettevõtjad vastsesse  Kirna mõisa seminarimajja kokkusaamisele, et osa saada koolitusest ja arutada Järvamaa turismi asju. Kuna riigis algas just Ettevõtlusnädal, siis oligi see päev paslik kokkusaamisega seda  tähistada. Kohal oli ligi 35 ettevõtjat, muuseumi inimest või huvilist turismiametnikku.

Päevakorras oli mitmeid teemasid. Alustati kasuliku sisuturundusliku koolitusega, mille teejuhiks oli Milos OÜ koolitaja Brit Mesipuu. Võeti üksipulgi läbi kõik sotsiaalmeedia kanalid ja nende sihtrühmad, samuti olulised teemad, mis just seda või teist sihtgruppi kõnetada võiks. Brit Mesipuu jagas mitmeid kasulikke näpunäiteid edaspidiseks kasutamiseks.

Arutleti veel ka tuleviku teemadel, et kuidas jätkata turismiinfokaardi välja andmist ja millistest turismimessidest võiks üheskoos osa võtta.

Kõige lõpuks pakkus Kirna mõisa perenaine Tuuli huvilistele oma valdustes ringkäiku.  Uudistajaid jagus.

Sisuka päeva õnnestumise eest tänan Brit Mesipuud, Kirna mõisa rahvast Tuulit ja Kadit ning kõiki kohaletulnuid.

Kokku sai lepitud, et kevadine koosolek toimub 30.märtsil 2020.

Teate koostas

Piret Sihver