Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Bright Minds Järvamaa viimane koolituspäev

10.03 toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuses TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli äriideede konkursi Bright Minds kolmas ja ühtlasi ka viimane Järvamaa koolituspäev.

Taavi Kikas 3D Printers OS-st rääkis noortele oma igapäevatööst, nõustas meeskondi, aitas ideid lihvida ning jagas  pitchimise ja onepageri põhitõdesid.
Nüüd on jäänud veel viimased ettevalmistused enne finaali.

Järvamaa koolituspäevade toimumist rahastas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Konkursi finaalis osalemiseks peavad võistkonnad täitma järgmised tingimused:
-hiljemalt 22.04.2016 kell 23:59 laadima konkurssi toetavasse e-keskkonda üles või saatma emaili aadressile kristina.piliste@ttu.ee:
- lühikokkuvõtte äriideest max ühel A4-l
- 1 minutilise äriideed tutvustava videoklipi (vabas vormis)

Konkursi finaali pääseb eelhindamise alusel oma ideid žürii ees presenteerima 20 võistkonda
Finalistide avalik väljakuulutamine toimub 06. mail 2016 konkursi kodulehel ja Facebook'is
Konkursi finaal leiab aset 25. mail 2016 TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory (Raja 15).

Konkursi võidukategooriad on:
- I koht, peapreemia Bright Minds
- II-III koht
- eripreemiad
Auhinnafond 6000 eurot.

Soovime Järvamaa noortele jõudu oma toredate ideede vormistamiseks!

Teate edastas:
Reelika Lepik