Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit

Järvamaa noored osalevad õpilasfirmade jõululaadal Tartus!

Jõulud ei ole enam kaugel ja kingikott vajab täitmist.

17. detsembril, kell 11:00-15:00 korraldab SA Tartu Ärinõuandla Anne Noortekeskuse, Tartu Kaubamaja ja Tartu Linnavalitsuse abiga õpilasfirmade jõululaada.
Laadale on ennast kirja pannud 98 mini- ja õpilasfirmat.

Järvamaalt osaleb laadal kolm õpilasfirmat:
Õpilasfirma Eat&Train (Paide Gümnaasium), mis toodab treening- ja toitumispäevikuid just Sulle, et hoida silma peale oma toitumisel, treeningutel ja muudel tervisenäitajatel. Samuti motiveerib ta Sind ka igapäevaselt päevikut täitma!

Õpilasfirma Lacuna (Koeru Keskkool), valmistab kaunistatud salvrätikute karpe. Asja võluvam külg peitub selles, et igale karbi sees olevale salvrätikule on kirjutatud midagi ilusat, motiveerivat ja elujaatavat. Ideaalne kingitus inimesele, keda kalliks pead!

Minifirma Vana Uues Kuues (Koeru Keskkool), valmistab käsitööna taaskasutatud materjalidest lipse ja prosse.

Rohkem infot laada kohta siit

Järvamaa õpilasfirmade osalemist laadal toetab Järvamaa Arenduskeskus ja Järvamaa Omavalitsuste Liit, tegevust rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Reelika Lepik
Noorte ettevõtlikkuse koordinaator