Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Osale üle-eestilisel edulugude konkursil „Õppimine on põnev!”

Maakondlikud arenduskeskused on Ida-Viru Ettevõtluskeskuse eestvedamisel viinud haridusprogrammi  Ettevõtlik kool edulugude konkurssi läbi juba mitu aastat. Järvamaa koolid ja lasteaiad on saavutanud konkursil märkimisväärseid tulemusi jõudes nominentide hulka.

Koos kevade tuleku ja õppeaasta lõppemisega on ka edulugude konkursil osalemise aeg taas kätte jõudmas ning SA Järvamaa Arenduskeskus kutsub teid oma lugudest teada andma ja konkursil osalema ka sel aastal!

Järvamaa eelmiste aastate edulugudega saate tutvuda siin.
Täpsem info konkursi tingimuste ja juhiste kohta leiate siit.
Konkursil osalemise vormi leiate siit.

Täidetud ankeet koos algatust illustreeriva materjaliga palume esitada elektroonselt ettevotlikkool@gmail.com hiljemalt 30. juuniks 2016.

Nagu ikka, kogutakse edulood esialgu kokku maakondlikul tasemel.
Maakonna edulugusid tunnustame 23. augustil 2016 Paide Kultuurikeskuses Järvamaa haridustöötajate õppeaasta avaseminaril.
Maakondlikud žüriid valivad välja kolm silmapaistvamat edulugu, mis lähevad edasi üleriigilisele hindamisele. Võitjad selguvad ja saavad auhinnatud 2016.a sügisel  üle-eestilisel Haridusfestivalil.

Veel teavet edulugude konkursi kohta leiad Ettevõtliku kooli koduleheküljelt.

Küsimuste tekkimisel kirjutage reelika@jarva.ee või helistage 5513786

* Haridusprogrammi Ettevõtlik kool Järvamaa edulugude tunnustamist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit.