Eesti esimene vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogramm

Vabaühenduste Liit käivitab arenguprogrammi, mille eesmärk on tuua vabakonda uusi inspireerivaid eestvedajaid, kellega koos Eesti ühiskonna arengut toetada.

"Selleks, et vabaühendused saaksid võimekamad ja ühiskond tervikuna tugevam, vajame inimesi, kes oskaks ja tahaks enda elukeskkonna käekäigu eest vastutust võtta. Arenguprogrammi käigus anname tulevastele juhtidele võimaluse saada vajalikud teadmised, omandada läbi erinevate õpisituatsioonide uusi oskusi ja kujundada hoiakuid," ütles programmi koordinaator Inna Laanmets.

Vabaühenduste juhi kompetentsimudelile tugineva arenguprogrammi käigus leiavad käsitlemist teemad nagu enesejuhtimine, strateegiline ja inimeste juhtimine, huvikaitse, kommunikatsioon ning majandusliku jätkusuutlikkuse tagamine.

Programm kestab aasta ja selle aja jooksul toimuvad koolitused kord kuus. Ühte programmi lendu valitakse kuni 15 osalejat ja osalemine on tasuta. Kandideerida saab 9. märtsini.

Vaata lisateavet: www.tulevikujuhid.ee.

Kandideerimiseks täida taotlus siin.

Arenguprogrammi viib ellu Vabaühenduste Liit. Programmi rahastavad Island, Liechtenstein ja Norra Aktiivsete Kodanike Fondi kaudu.

Lisainfo:
Inna Laanmets