Kevadiste taotlusvoorude infopäev

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK), SA Järvamaa Arenduskeskus (JAK) ja Järva Maavalitsus kutsuvad kõiki kodanikeühendusi kevadisele taotlusvoorude infopäevale!

Infopäeval räägime peamiselt kahest, sel kevadel avatavast taotlusvoorust. Esmalt, juba teada-tuntud kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) kevadisest voorust. Vaatame üheskoos üle muutused võrreldes eelmiste taotlusvoorudega, tutvume taotlus- ja eelarvevormiga ning aruandevormidega. Samuti on aega ka küsimusteks-vastusteks.

Päeva teises osas räägime põhjalikumalt taotlusvoorust, mille raames toetatakse kingituste tegemist Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks!

Infopäev toimub 8.märtsil Paides, Wabalinna maja seminariruumis. Infopäeva ajakava näeb välja nõnda:

9:45 - .. saabumine ja kohv, ning miskit väga head hambaalla.
10:00 - 10:45 KOP info (Kaspar Tammist, SA Järvamaa Arenduskeskus)
11:00 - 12:00 EV100 taotlusvooru info (Mari-Liis Dolenko, KÜSK)
12:00 - 12:30 EV100 Järvamaa plaanid ja kingitused (Alo Aasma, Järva maavanem)

Wabalinna maja asub Tallinna tn. 11, Paide. Täpse asukoha leiad siit.