Kodanike Euroopa ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu programmide neli infopäeva jaanuarikuus

Toimuvad 21.01, 22.01, 23.01 ja 30.01)

2020. aastat alustame ühiste infopäevadega koos Põhjamaade Ministrite Nõukoguga. 21. - 23.  ja 30. jaanuaril tutvustame neljas Eesti linnas rahvusvahelist koostööd puudutavaid programme ja konkursse. Kogemusi jagavad varasemad toetusprogrammides osalejad. Narvas toimub päeva raames lühikoolitus "Projekti taotluste täitmise ABC".

Infopäevad toimuvad:

• 21. jaanuaril Tallinnas
  • 22. jaanuaril Tartus
  • 23. jaanuaril Viljandis
  • 30. jaanuaril Narvas

Sündmusi saavad osalejad alustada omavaheliste vestlustega ning turgutava tervituskohvi ja suupistetega. Jätkame 2020. aasta programmide ja taotlusvoorude tutvustamise ning tulevikuplaanidega. Peale väikest sirutuspausi kuuleme planeeldiskussioonis toetust saanute kogemusi. Narvas saab täiendada projektide kirjutamise kogemusi koolitusel "Projekti taotluste täitmise ABC".

Lisainfo ja registreerimine: Siin