Vabatahtliku tegevuse võrgustiku ja vabatahtliku sõbra märgisekandjate ühiskohtumine

KUTSE vabatahtliku tegevuse võrgustiku ja vabatahtliku sõbra märgisekandjate ühiskohtumisele  11. veebruaril, kell 13.00 -16.00 Tallinnas, Sirge II korruse saalis. Kohtumine on avatud kõigile huvilistele.

Teemadeks:

• Tutvustame 2020. aasta tegevuskava ja meie kaasajate häid praktikaid. Oma kogemusi vabatahtlike kaasamisel on jagamas Arvamusfestivali uus eestvedaja Kaspar Tammist.
  • Esitlemisele tulevad trükisoojad juhendmaterjalid vabatahtlike kaasajatele ja uussisserändajatele vabatahtlikuks olemisest.  Samuti saate natuke rohkem teada vabatahtlike seltsiliste kaasamisest, sealhulgas eakate kaasamisest.
  • Liikumise Kodukant ja siseministeeriumi vabatahtliku valdkonna strateegilise partnerluse leping lõpeb 2020. aasta detsembris. Arutelu: millised ootused on vabatahtlike kaasajatel ministeeriumile valdkonna edasise arendustöö korraldamisele. Kas parim lahendus on strateegiline partnerlus või võiks eestvedajaks olla hoopis ministeerium ise ja näiteks KÜSK koondab valdkondliku teadmise, info ja nõustamise. Milliseid muid lahendusi me näeme?
  • Võrgustiku koostööideed, ühisprojektide algatamine ehk mida saame ja tahame koos teha. Ühtlasi kogume kokku kaasajate ettepanekud vabatahtlike kaasamisel tekkinud seadustest tulenevatest kitsaskohtadest. Juhul kui teil on tekkinud kaasamisel takistusi, mille lahendamiseks on vajalik täiendada, muuta seadusi või määruseid, palume need meile saata 6. veebruariks ehapaas@gmail.com.

Palume ennast kokkusaamisele registreerida 6.veebruariks siin