Vabaühenduste teemapäev pühendab tähelepanu aktiivsusele

Novembri viimasel nädalal mõeldakse üle terve Eesti kodanikuühiskonna peale. Peetakse Ühisnädalat ja kodanikupäeva. Maakonna suursündmus, Vabaühenduste teemapäev, toimub 29. novembril  Eistvere mõisa aidas. Kutsutud on kõik maakonnas tegutsevate ühenduste liikmed ja vabatahtlikud, aktiivsed kodanikud, et üheskoos veeta inspireeriv päev koos põnevate inimestega, kohtuda üksteisega ning teha plaane järgnevateks aastateks. Päev lõppeb aasta parimate tunnustamisega.

Päevakava:

10:30 - 11:00 saabumine.
11:00 - 11:15 Teemapäeva avamine.
11:15 - 12:45 Inspireerivaid mõtteid Justin Petronelt
Justin Petrone heidab pilgu Eesti inimesele ja tema aktiivsusele, toob ruumi ka maailmakodaniku mõõdet ja võrdlusi.
12:45 - 13:15 lõunapaus supiga
13:15 - 14:45 Inspireerivad mõtted Aleksei Turovskiga
Aleksei Turovski kirjeldab inimeste ja kodanike aktiivsust tõmmates paralleele loomade käitumisega.
14:45 - 15:15 Muusikaline vahepala – Laulab Rait Pilipenko
15:15 - 15:45 Kohvipaus, Tort!
15:45 - 16:15 Järvamaa kodanikuühiskonna tublimate tunnustamine.

SA Järvamaa Arenduskeskus tunnustab aasta (tublimat) mittetulundusühendust, aasta (tublimat) vabatahtlikku, 2018 aasta Head algatust ja kogukonda toetavat ettevõtet. Kodukant Järvamaa tunnustab aasta Sädeinimest ja Aasta Küla.

16:15 - ...      vabaaeg ja kojusõit

Konverentsil osalemiseks on oluline enda osalemine kirja panna. Registreerida saab kuni 26. novembrini siin.

Järvamaa kodanikuühiskonna teemapäeva korraldamist toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, SA Järvamaa Arenduskeskus, Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Järvamaa kodanikuühiskonna teemapäev toimub kodanikuühiskonda ja kodanikualgatust tutvustava nädala - Ühisnädal raames.

Kohtume ühiselt 29. novembril Eistvere Mõisa aidas, et arutada ja tunnustada, süüa torti ja nautida head muusikat.

Täpsem teave
Taive Saar