Käimas on kandideerimine KOV juhtide arenguprogrammi

2015. aasta sügisel alanud ja tänavu kevadel lõppenud kohalike omavalitsuse juhtide arenguprogramm osutus nii menukaks, et käimas on uue koolitusgrupi komplekteerimine 2016. aasta sügiseks.

Sellest tulenevalt kutsub EAS koos koolituspartneritega Change Partners OÜ, Cumulus Consulting OÜ ja Geomedia OÜ-ga kohalike omavalitsuste juhte (vallavanemaid, linnapeasid, abivallavanemaid, abilinnapeasid ja volikogu esimehi) osalema novembris alustavas kohalike omavalitsuste juhtide arenguprogrammi uues koolitusgrupis.

Arenguprogramm aitab linna- ja vallajuhtidel arendada endas oskusi, mis tulevad muutusterohkel ühinemiste perioodil kasuks. Arenguprogrammis käsitletakse teemasid nagu strateegiline- ja finantsjuhtimine, muudatuste elluviimine, võimalused ettevõtluse toetamiseks, osapoolte kaasamine, teenuste korraldamine ning tervikuna kohaliku omavalitsuse arengu kavandamine.
Kohalike omavalitsuste juhtide arenguprogrammi registreerida ja motivatsiooniankeete saab täita kuni 16. oktoobrini 2016.

Lisainfot arenguprogrammist leiate siit.

Arenguprogrammi rahastab EAS Euroopa sotsiaalfondi vahenditest.