Põhjamaade infopäevad toimuvad uuel aastal Tallinnas, Tartus ja Viljandis

Nagu juba tavaks saanud, tutvustatakse aasta alguses mitmel pool Eestis toimuvatel infopäevadel erinevaid toetusprogramme, mida Põhjamaade Ministrite Nõukogu pakub koostööks Põhjamaadega. Sel aastal toimuvad infopäevad Tallinnas, Tartus ja Viljandis koostöös sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapitaliga ning tutvustamisele tulevad ka Kodanike Euroopa programmid.

Infopäevad toimuvad:

• Tallinnas 21. jaanuar kell 10.30 - 14.00, koht täpsustamisel
  • Tartus 22. jaanuar kell 9.30 – 12.30, Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu (Kompanii 3/5, 4. korruse saal)
  • Viljandis 23. jaanuar 2020 kell 12.00 – 15.00, Viljandi linnagalerii (Tallinna 11/1, Viljandi)

Infopäeval saab teada:

• millised on  toetusprogrammid avalikule sektorile, mittetulundusühendustele ja kultuurivaldkonnale;
  • mis on toetuse taotlemise olulisemad tingimused;
  • kuidas toetust taotleda;
  • mis on Põhjamaade Ministrite Nõukogu ning mida teeb selle esindus Eestis 2020. aastal?

Lisainfo: https://www.norden.ee/et/meist/uudised/item/9223-pohjamaade-infopaeevad-toimuvad-uuel-aastal-tallinnas-tartus-viljandis-ja-narvas